PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245693}

Mój brat niedźwiedź II

Brother Bear 2
7,0 30 776
ocen
7,0 10 1 30776
Mój brat niedźwiedź II
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź II

Film świetny, chociaż według mnie i tak I była lepsza. Najbardziej to brakuje mi Tanany - zmarła czy co??? "Nowej" szamance do niej daleko. No i chociażby brata Kenaia... Oraz jeszcze jedno: pod koniec I części ludzie i niedźwiedzie zawarli przymierze, w II części już im chyba przeszło... Ale mimo tego i tak film cudny;)

ocenił(a) film na 7
k_ota

Nie ma Tanany i Kaina, ponieważ to było inne plemię ;)

ocenił(a) film na 7
zabcia_5

Znaczy brata Kenaia.

ocenił(a) film na 6
zabcia_5

Szkoda,że nie pokazali co tam słychać u Denahiego(brata Kenaia), Tanany też mi brakowało.....Ogólnie to film był niezły,tylko denerwowało mnie to,że wołali na głównego bohatera "KENAJ", a nie "KINAJ"(tak,jak w pierwszej części) :/ Ale to szczegół ;D

k_ota

A wg mnie o wiele lepsza była pierwsza część... jakoś im nie wyszła ta kontynuacja... odwrotnie niż w przypadku np. Króla Lwa.

ocenił(a) film na 7
buszasz

Oj nie zgodzę się z drugą częścią zdania ;] owszem Mój brat niedźwiedź I sporo fajniejszy ale co do Króla Lwa to dwójka nie umywa się do jedynki-to klasyka, chociaż II też bardzo fajna. No ale to temat o "Moim bracie...". Denerwowała mnie ciut zmiana dubbingu (Koda) no i tak jak was brak Denahiego i Tanany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones