PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245693}

Mój brat niedźwiedź II

Brother Bear 2
7,0 30 776
ocen
7,0 10 1 30776
Mój brat niedźwiedź II
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź II

hm... o jedynce pewnie wszyscy słyszeli i może nawet dużo ludzi na nią patrzyła, ale kto słyszał o dwójce??!! ani żadnych reklam ani nic takiego nie było... przypadkowo dopiero tutaj zobaczyłem że coś takiego istnieje a tak to bym żył w błogiej świadomości jak to fajnie sie skończyła pierwsza część i że nikomu nie przychodzi do łba robić kontynuacji...

ocenił(a) film na 9
barz

Mnie kumpela poinformowała i jestem jej wdzięczna. Druga część jest wspaniała w porównaniu do jedynki która moim zdaniem była najwyżej dobra.

zariwa

ja niedawno sciagnolem sobie program do ottwarzania filmow i obejrzalem sobie ten film

barz

Dokładnie jak w przypadku Króla Lwa II. Został dodany żałosny wątek miłosny, zero muzyki i postaci z poprzedniej części(chyba wyparowały). Niestety druga część zburzyła moje nadzieje na dobrą kontynuację...

ocenił(a) film na 6
Murdock15

Zero muzyki? A np."Duch żyje w nas"? To był akurat świetny opening ;)

barz

Ja widziałam na Youtube w kawałkach, ale to już jakiś rok temu... I
przyznam szczerze, że nawet mi się podobało. Uwielbiam każdy Disneyowski
twór w którym nie występuje Zac Efron. Bo to budzi we mnie nieopanowany
odruch wymiotny.

ocenił(a) film na 7
kaka57

Yhym część pierwsza jest wspaniała- dużo lepsza od tej, miała inny klimat, taki jakiś fajniejszy.

ocenił(a) film na 3
Alice20

Jedynka jest OK. Ale dwójka rozczarowała mnie na całej linii. Od pierwszych chwil, gdy pojawia się imię Nity, można się domyślić końcówki - że będą razem. Nudy po maksie, bo nie lubię oklepanych romansów. A brakiem reklamy się nie dziwię. Trochę im nie wyszło.

Puszka_26

No, to każdy wiedział. :P A przynajmniej ja. Niemniej bardzo sympatyczny, moim zdaniem. Najwspanialszy zaś jest brak tzw. "miłości" od pierwszego wejrzenia. Ten narzeczony chyba jej się podobał, ale prawdziwa, głęboka przyjaźń zwyciężyła.

barz

Też bym nie wiedziała o istnieniu tego, ale akurat byłam w markecie i na półce stało w niskiej cenie, więc wzięłam:) Może nie jest to rewelacja, ale w porównaniu z innymi disneyowskimi kontynuacjami (np. Lis i pies) jest świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones