PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 600
ocen
7,5 10 1 114600
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

ZERŻNIĘTY

użytkownik usunięty

zauważcie też że ten film prawie wogole nie ma w sobie orginalnośći :P motywy zerżniete na chama ze Shreka, Epoki lodofcofej :( czy Disney ma jeszcze sfoje pomysly ??

użytkownik usunięty

Ty za to nie znasz w sobie wiele orginalności - nie znasz zasad gramatyki

użytkownik usunięty

Może dla ciebie ten film nie ma treści i filmy Disneya nie mają. No coż są gusta i guściki, ale uważam, ze nie masz gustu!! Bo Pixary to dziadocho, a dopiero kiedyś docenisz klasykę, no jeżeli ty coś prócz czubka swojego nosa doceniasz, ale to tylko moje skromne zdanie. Dla mnie Disney to MISTRZ nad MISTRZAMI nikt mu nie dorasta do pięt"Mój brat..." jest bardzo wzruszającym filmem, którego nie wszyscy docenią, ale ja go doceniam, tak jak wszystkie filmy Disneya. A tobie współczuję, miłego oglądania durnot typu "Epoka Lodowcowa".

disney mistrzem no chyba jak masz na myśli próbe zdobycia rynku coraz nowszymi i gorszymi produkcjami grubych panów z cygarami od marketingu....te filmy dawno utraciły niewinnośc tu CHODZI o kase...wszytsko od początku do końca jest wykalkulowane na widza ..tu mniej tu troche więcej i mamy plastikową gumę do żucia ze smakiem , ale tylko na chwilę ja nie doceniam wszytskich filmów Disneya...bo nie zabardzo wierze w kult jednostki zreszta sam disney to raczej nie ciekawa postać a dzisiaj to firma biznesmenów.........marka disneya to pixar , któy dawno by rozpoczął własną produkcje gdyby nie zobowiązujący kontrakt..... a król lew (3 cześć to odcinanie kuponów co można zauważyć ponieważ film trafił do nas tylko na dvd i vhs) to jefrrey Katzenberg , któy pominięty przez disneya (mimo najwiekszego sukcesu po latach nędzy studia) nie został zaproszony do elitarnego grona panów o disneya i pieniędzy oczywiście......i współtworzył dreamoworks...nawet bajki są poprostu jednym z spoosbem zerowania na dzieciach i ich rodziców

użytkownik usunięty
thom95

Tak, to znaczy ,że tylko disney robi "komerchę". Spójrz lepiej na Dream Works i ich wspaniałego Shreka. Powiedz mi że on był zrobiony dla "ideałów" żeby czegoś nauczyć dieci. Może robi to dla ideałów ale pieniężnych!!!!

ocenił(a) film na 8

A co nie jest komercyjne ?? Przecież wszystko w jakimś stopniu właśnie takie jest bo jest dla ludzi.....My na to wydajemy szmal, wytwórnie na tym zarabiają, kręcą kolejną produkcję i tak w kółko.... żadko kiedy chodzi o wartości....

ocenił(a) film na 10
Vanillia

O co ci idioto chodzi?
1. Naucz sie pisac
2. Nie widze porownan do shreka czy epoki lodowcowej (to epoka jest zerznieta ze shreka)
3. spoko kreskowka do obejrzenia.
PZRD

Mrs__Silas

Ja też nie wiem o co chodzi temu kolesiowi! Byki robi straszne i ja też nie widze porównania do epoki (w sensie, że mi się bardziej niedŸwiedŸ podobał). Mój brat niedŸwiedŸ co prawda nie zapadł mi jakoœ głęboko w pamięć, ale jest ok. Gra też może być ;)

ocenił(a) film na 6
Mrs__Silas

1. Najpierw piszesz idiota, a pozniej pozdrawiasz, nie rozumiem.
2. Wystarczy, ze ktos ma inne zdanie od Twojego i od razu jest idiota ;)
3. Moze i spoko ale dla bardziej wymagajacego widza to zwykla kreskowka na wieczorynke dla dzieci.

Mimo, że film mi się podobał (7/10, a to naprawdę dużo w mojej klasyfikacji), muszę się jednak zgodzić z autorem tematu. Widziałam wiele elementów ściagniętych ze Shreka i Epoki. Np. sposób zachowania i kwestie Kody wręcz wyjęte z ust Osła ze Shreka. Mimo tego polecam jako film typowo dla odpoczynku.

ocenił(a) film na 10

elegancka bajeczka w sam raz. Teraz tyle roznych bajek jest ale ta niczego sobie. Myslalem ze w dubbingu bedzie gorsze ale wyszlo rewelacyjnie:D. Dla mnie wymiatal glos Grabowskiego (los).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones