PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99403}

Mój brat niedźwiedź

Brother Bear
7,5 114 600
ocen
7,5 10 1 114600
6,7 12
ocen krytyków
Mój brat niedźwiedź
powrót do forum filmu Mój brat niedźwiedź

Zawsze płaczę

ocenił(a) film na 7

Ilekroć to oglądam, zawsze płaczę. Jedna z lepszych bajek ostatnich lat.

ocenił(a) film na 10
niilum

zgadzam się :) lecz udało mi się (było ciężko) nie zapłakać :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
nataliiir

Ja też oglądałam,ale nie płakałam.POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 6
lucyna63

Przesłanie film ma ciekawe ,ale wykonane nie bardzo.Niezły początek i końcówka,ale środek ....bez łosi byłby nudny.Właściwie i tak był trochę.Niezbyt śmieszne dialogi kody i kenaia kiedy mialy być smieszne.No i dubbing kody drażniący.Jak byłam młodsza ta bajka bardziej mi się podobała.

alexa_b

Ja tam nie uważam, żeby ich dialogi koniecznie miały być śmieszne. Łosie i reszta były od komedii, a główni bohaterowie zachowywali się po prostu jak normalni bohaterowie, nie każdy tryska humorem i jest niesamowicie błyskotliwy.
Dodam, że muzyka bardzo mi się podobała.

niilum

Wdziałem to już dwa razy i za każdym razem się wzruszyłem. Mimo, iż jestem facetem to łzy się pojawiają :)

ocenił(a) film na 7
vegeta391

Bo to jest bardzo fajna bajka.

niilum

ja też zawsze płacze.... :)
wzruszająca i super bajka :]
polecam

ocenił(a) film na 8
niilum

Ja płaczę prawie na wszystkich bajkach Disneya i Pixara. Ostatnio na "Zaplatani". "Mój brat niedźwiedź" nie jest gorszy od "Króla lawa" czy "Gdzie jest Nemo". Jak dla mnie 8,5/10. Polecam.

ocenił(a) film na 8
niilum

Kocham ta bajke i zawsze ale to zawsze płacze jak opentana ;)

niilum

Popłakałam się. Ludzie tak źle traktują zwierzęta :(

ocenił(a) film na 10
niilum

Też się za każdym razem wzruszam przy tym filmie i łzy się pojawiają, a przy pierwszym oglądaniu popłakałam się jak dziecko. Żadna bajka mnie tak nie wzruszyła od czasu oglądania Króla lwa w kinie, a miałam w tedy z 6 lat. Jedna z najlepszych animacji jakie widziałam.

niilum

Kocham tę bajke!!!
Zawsze jak ją oglądam mam ciary na plecach;)
"Król lew" i "Mój brat niedźwiedź" to zdecydowanie najpiękniejsze bajki Disney'a ...

niilum

Poryczałam się jak bóbr, jedna z najbardziej wzruszających bajek Dinseya.

użytkownik usunięty
niilum

Również bardzo się wzruszam. Zawsze płaczę kiedy Koda tuli się do ducha swej matki;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones