PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410839}

Mój nauczyciel

Venkovský učitel
6,4 2 417
ocen
6,4 10 1 2417
Mój nauczyciel
powrót do forum filmu Mój nauczyciel

Od lat 90-tych w światowym kinie powstał nurt filmu pro-homoseksualnego. Zaczęło się od "Klatki dla ptaków", "Przodem do tyłu" czy "Lepiej być nie może" czyli lekko i komediowo. Potem było już ciężej. "Ksiądz", "Tajemnica Brokeback Mountain", "Milk", nie wspominając o kinie hiszpańskim. Tematem trendy stali się homoseksualiści. Teraz czekam na złotą palmę w kategorii filmu homoseksualnego czy oscara dla najlepszego aktora geja. Osobiście mam serdecznie dosyć oglądania filmów pro-gejowskich. Nie dlatego że jestem nietolerancyjny ale dlatego że oglądanie dwóch facetów uprawiających seks jest dla mnie odrażające. Filmy takie powinny być oznaczane "WARNING! GEY SCENE". Wtedy po prostu omijałbym je szerokim łukiem.
"Mój nauczyciel" jest filmem demoralizującym. Główny bohater dokonuje gwałtu na 19 letnim chłopcu ale przecież jest takim porządnym gejem, więc sięga natychmiat po tabletki nasenne chcąc ze sobą skończyć. Wyrzuty sumienia itp. W końcowej scenie on, matka chłopca oraz sam chłopiec tworząc coś co można by nazwać rodziną! Odbierają do tego poród krowy! Wyniki badań mówią że 60 procent homoseksualistów było w młodości wykorzystywanych seksualnie przez mężczyzn. Wedle takich faktów wymowa filmu staje się odrażająca.

marek_marian

Gołębi też nie lubię bo srają mi po samochodzie. Na szczęście te gołębie zeżerają koty ale te z kolei drą w marcu ryje pod moimi oknami. Niby są psy które je przegonią ale z kolei te psy srają po chodniku którym chodzę.:)

ocenił(a) film na 8
marek_marian

BRAWO.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
ransomstark___

;P skoro chciałbyś omijać takie filmy szerokim łukiem to mogłeś przestać oglądać kiedy główny bohater wyznał matce ze jest gejem :-) scena "gwałtu" była grubo ponad 40 min po tym fakcie, także z pewnością nie natknął byś się na "odrażające" sceny ;-)

ocenił(a) film na 8
ransomstark___

Myśle,ze mozesz smialo,NIE OGLĄDĄĆ TAKICH FILMÓW,jakis przymus, masz problem ze swoją seksualnością?
Homoseksualizm mozna propagowac? zart niedouczonego homofoba,czy pustka intelektualna?
Prromowac to mozna serek w markecie a nie preferencje seksualne.
Są ludzie,ktorzy się nie uczą i zapewne do nich nalezysz,więc moze juz wiecej nie pisze,inni ci dolozyli na tym portalu,braw)))o
Na koniec, tak myslacy jak ty wymrą jak dinozaury,zmian obyczajowych ,kulturowych tacy jak ty nie zatrzymaja!
.-)) nie odpisuj, bo po co mam ci odpisywac,do nauki,poczytaj cos a potem atakuj,zapomnialem homofobii sie nie uczą~!

ransomstark___

Twoja wypowiedz dala nowy wymiar "tolerancji". Bardzo nie lubie tego slowa, bo homoseksualizm to cos tak normalnego jak heteroseksualnosc. Skoro nie chcesz ogladac takiego kina to po cholere sie bierzesz w ogole za takie filmy. Wnioskuje ze skoro masz tak "gleboka" wiedze nodnosnie filmow o tematyce LGBT, to moze sam jestes kryptogejem i manifestujesz w ten sposob swoj bunt wobec wszechogarniajacej jak to napisales nie"TOLERANCJI".?

ransomstark___

dzieki, przynajmniej wiem ze nie bede tego ogladac, zostaje radio krakow nocne z dobra muzyka

ocenił(a) film na 9
ransomstark___

bez przesady z tymi etykietkami. raptem do troche wymacal. nawet nie pokazali, co mu robil.
skoro nawet ksieza robia takie rzeczy, to co sie dziwic biednemu nauczycielowi? a ze mlodzieniec dosc urodny, to i go skusilo. ksiezy na Dominikanie kusilo, ''bo bylo goraco'', nauczyciela skusilo, bo dawno z nikim nie obcowal. ot zycie.

wojciech84

Mógł na dziwki iść.

ransomstark___

Po cóż te zapewnienia : "nie jestem nietolerancyjny" - przecież to w sposób oczywisty wynika z Twoich tekstów.
Sporo "takich" filmów obejrzałeś , a od początku nie ukrywano ich tematu .
Gdyby tak zamieszczono ostrzeżenie "WARNING! GAY SCENE" - to z pewnością by Cię odrzuciło od ich oglądania - tak by było - z pewnością.

ocenił(a) film na 9
ransomstark___

Pro-homoseksualna (jeśli w ogóle mam zastosować takie określenie) jest dla mnie "Filadelfia". Jestem osobą skrajnie wolnościową, ale po prostu zbiła mnie z nóg swoją nachalnością. Ten film jest zupełnie inny; nie narzuca oglądającemu podświadomych uczuć i wniosków. Jest bezstronny i za to bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones