PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121873}

Mój pierwszy ślub

My First Wedding
6,3 1 107
ocen
6,3 10 1 1107
Mój pierwszy ślub
powrót do forum filmu Mój pierwszy ślub

Tragedia! 1/10

ocenił(a) film na 1

Lubie komedie romantyczne, ponieważ poprawiają mi humor, lecz ten film zepsół mi humor na cały dzień. Najgorsza był fabuła... Może sie nie znam ale oceniam ten film na 1/10

Karolina_4400

Popieram - ten film jest głupi i strasznie naciągany.

ocenił(a) film na 10
vbazyl

skąd można pobrać film Mój pierwszy ślub-My First Wedding
przez jaki program czy przez jaka strone??

Karolina_4400

Are you OK?? ten film jest super !! OOL MASZ RACJE NIE ZNASZ SIE <HAHAHAHA>

Karolina_4400

noo sama bym tego lepiej nie ujęła - ja tez uwielbiam komedie romantyczne ale tu ledwo co dotrwałam do końca 3/10 bo aktorzy fajni

ocenił(a) film na 3
Karolina_4400

w pełni się zgadzam, humor niemal tak niski jak w american pie, scena z początku filmu kiedy przez 10 minut facet przebrany za księdza wyginał się jak idiota a drugi koleś odgdywał 6 słów rozbiła mnie w pył, amerykańskie filmy są coraz bardziej tandetne, w sumie 2/10

aqu32

E no nie przesadzajcie nie było tak źle ;) Można było się pośmiać ;) Faktycznie był troche głupkowaty ale humoru nie można mu odebrac ;)
A american pie (wszytskie jego częsci) wg mnie sa do bani, cała seria jest straszną pomyłką i głupotą ;/

niunia

A gdzie tu był humor? Żenujący facet, żenująca fabuła, żenujący styl. Jeżeli Ci się podobało to, jak latał za dziewczyną, psuł wszystko co mógł popsuć, i przekroczył dawno granice dobrego smaku, to nie mamy nawet o czym dyskutować.
W tym filmie nie było ani jednego momentu zabawnego, oprócz tytułowej piosenki. A z mężem obejrzeliśmy tego gniota do końca tylko po to, co wymyśli ten idiota i jak się daleko posunie. Najbardziej mnie jednak rozwaliła dziewczyna i jej podejście do wszystkiego. 1/10 Szkoda, że nie można ocenić niżej.

ocenił(a) film na 2
Karolina_4400

Po całym filmie, w którym facet oszukuje, kłamie, zachowuje się jak totalny debil i macho - ona go wybiera. Czułam wtedy jedynie niesmak. Okropny film i fabuła do chrzanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones