PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630833}
6,8 58 493
oceny
6,8 10 1 58493
6,0 12
ocen krytyków
Mój rower
powrót do forum filmu Mój rower

I znowu polski gniot reklamowany 100 dziennie na tvn + 100 wywiadów z miernotami-aktorami tego filmu. Zastanawiam się jakie przygłupy decydują się cos takiego oglądać.

ocenił(a) film na 9
dr_fracor

Takie które oceniają film po jego obejrzeniu a nie po kampanii reklamowej

ocenił(a) film na 8
kolan_q

Dobrze powiedziane :) dzisiaj byłam na seansie i muszę powiedzieć ( choć nie przepadam za polskimi produkcjami ), że to naprawdę dobry film warty obejrzenia pomimo tego, że spodziewałam się jednak czegoś jeszcze lepszego :) Polecam bo nie będziecie sie nudzić !!!

ocenił(a) film na 8
dr_fracor

Oglądałeś? Bo ja miałem przyjemność zobaczyć ten film, akurat dziś. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Oceniłem na podstawie zapoznania się z filmem, a nie kampanią reklamową. Dla filmu ważna jest jego jakość do ceony, a nie osoby/instytucje finansujące produkcję. No chyba, że wkroczyliśme w nową epokę - nie oceniam po wartości, a po tym, kto stał za...

ocenił(a) film na 10
dr_fracor

Jesteś niesamowicie zacofany i uprzedzony...Przydałoby się ocenić film po jego obejrzeniu, a nie przed. Czyta głupota i tyle. Ja widziałem wczoraj ten film i powiem Ci że jest świetny i dobrze że tak go reklamują bo jest tego wart. Ale co tam, Ty i tak będziesz sądził że jest słaby. A co powiesz o grze aktorskiej? Bo przecież ze zwiastunów można tyle wywnioskować...Weź idź stąd -.-

ocenił(a) film na 8
dr_fracor

To że TVN jest patronem tego filmu spowodowało, że jest on tak nagłośniony. Nie ma to natomiast wpływu na jego jakość, bo jest bardzo wysoka, a odpowiednie nagłośnienie go, pozwoli na dotarcie do większego grona widzów.

@dr_fractor może zamiast siedzieć całe dnie przed telewizorem, lepiej wybrać się do kina...??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
dr_fracor

Czemu mi ubliżasz??

ocenił(a) film na 10
dr_fracor

Bieda to jest : KAC WAWA , czy to co będzie BEJBI BLUES !!! Nawet "WSTYD" jest też świetnym filmem !! Mimo trudnego tematu !

ocenił(a) film na 9
dr_fracor

Byłam na tym wczoraj choć nie widziałam zwiastunów i trafiłam tam przez przypadek, bo wiele polskich filmów to faktycznie gnioty. Ten jednak mnie powalił. Jak na film dobry jak na Polski film rewelacja. Jeśli ktoś lubi ciut ambitniejsze kino, myślę że się nie zawiedzie. Jeśli czekasz na komedię to rozczarujesz się bo dla mnie to bardziej dramat psychologiczny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Cililing

No i mamy obraz podludzi którzy lubują się w filmach. No i w super serialach pt. Komisarz Rex lub Rodzina zastepcza. Hehe, żal. I kto tu jest trollem.

ocenił(a) film na 9
dr_fracor

trollem, to jest ktoś, kto ocenia filmy bez oglądania

a poza tym, oświeć mnie, co jest nie tak z tymi serialami?

ocenił(a) film na 1
Cililing

Jest to rozrywka dla ludzi o małych wymaganiach. Zatem nie dziwie się atakowi fanów gniota mój rower na moją osobę. Przyznam, ze dość ostro wyraziłem się w moim początkowym wpisie ale ludzie apeluje do was: przestańcie w końcu wydawać kasę na takie gnioty, to może razem wymusimy na producentach lepszą jakość.

ocenił(a) film na 9
dr_fracor

Jakość filmu "Mój rower" jest przednia. Po twoich wypowiedziach wnioskuje, że nawet filmu nie oglądałeś. Zatem jakim prawem wypowiadasz się na temat tego filmu? Film ocenia się za jakość, a nie za sponsorów i kampanię reklamową. Film jest wymagający, a nazywanie go gniotem skazuje cię na utożsamienie z trollem.

Co do seriali, które oceniłem na 10. Komisarz Rex oraz Rodzina Zastępcza to seriale, które każdy z nas chyba zna. Rodzina Zastępcza przypomina mi moje dzieciństwo, bo to właśnie ten serial oglądałem kilka lat temu. Mimo to, nie jest to 10 tylko z sentymentu. Gra aktorska jest tam świetna, znacznie lepsza niż w wielu "super produkcjach". Młodzi aktorzy pokazali klasę. Fakt, że serial zszedł na psy, i odcinki wersji "plus" to porażka, ale ja oceniam tą pierwszą wersję.

ocenił(a) film na 8
dr_fracor

"podludzi" co Ty jakimś niespełnionym gestapowcem jesteś ?? Ja byłem na tym filmie przed chwilą i oceniam go 8/10 bo mi się bardzo podobał. Czasem w filmie chodzi o to jakie wspomnienia przywołuje dany obraz, a ja oglądając ten film miałem przed oczyma niektóre momenty swego życia, które zawsze będę pamiętał

ocenił(a) film na 8
tupac2003

dr_fracor "przestańcie w końcu wydawać kasę na takie gnioty, to może razem wymusimy na producentach lepszą jakość"..Czlowieku idz najpierw na seans a potem sam sie za glowe zlapiesz i stwierdzisz,ze to twoja wypowiedz jest bezpodstawna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones