PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630833}
6,8 58 487
ocen
6,8 10 1 58487
6,0 12
ocen krytyków
Mój rower
powrót do forum filmu Mój rower

brakuje takiego polskiego dobrego kina, szkoda, film malowniczy, refleksyjny, mądry, bogaty w treści ukryte, pomimo znikomej ilości dialogów.Po prostu piękny.

ocenił(a) film na 7
sonobellla

Oczywiście podpisuję się pod twoją opinie film jak dla mnie ładny przyjemny polecam

sonobellla

10/10 za komentarz, dokładnie tak. Film nie dla idiotów, których w dzisiejszych czasach nie brakuje :)

ocenił(a) film na 8
sonobellla

nie często można napisać coś takiego o polskim kinie ostatnich lat dlatego również podpisuje się rękami i nogami pod wypowiedzią sonobelli :) film zdecydowanie na plus :)

ocenił(a) film na 9
bymyself11

Jak to miło przeczytać, dobrze, że mam poczucie , iż świat nie zalał się do końca tanią, tandetną komercją.......dziękuję Wam.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 4
bart4u84

Ja chyba tego filmu nie zrozumiałem.Początek zapowiadał się interesująco, ale po 15-20 minutach "nijakości" niestety rozwiało moje nadzieje.Miałem nadzieję, że ten film będzie co najmniej tak dobry jak "Oszukane"(całkiem niezły jak na polskie kino ostatnich lat - vide och karol, jak się pozbyć cellulitu itd).Dla mnie "mój rower" był chyba zbyt mało kontrowersyjny, zbyt płytki, bez "zęba".Owszem, wszystko składa się w jakąś logiczną całość, film fajnie nakręcony, dużo ciekawych ujęć.Jednak czegoś mi w tym filmie brakuje, spodziewałem się dużo więcej.Rozczarowanie niestety tylko 4/10

ocenił(a) film na 9
sonobellla

W pełni się zgadzam, piękny i wzruszający film, nieschematyczny i dający do myślenia ;) Pod koniec aż się popłakałam, z resztą nie tylko ja, bo w około w kinie słychać było szelest wyciąganych paczek chusteczek, a po filmie ludzie zaczęli klaskać :) Polecam tym którzy nie widzieli !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones