PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34656}

Mój sąsiad Totoro

Tonari no Totoro
7,8 70 197
ocen
7,8 10 1 70197
8,3 29
ocen krytyków
Mój sąsiad Totoro
powrót do forum filmu Mój sąsiad Totoro

czy tylko mnie zalewała krew w żyłach jak ta okropna gówniara sie odezwała?
Darła się jak malo kto xD
I w sumie jest sporo rozdartych postaci w anime i tych, ktorych nie lubimy, więc chciałbym, żebyście wypisywali tu swoje
znienawidzone postaci z anime ogólnie.
Ja strasznie Naruto nie lubię jeszcze

użytkownik usunięty
hemoroiderus_pierwszy

Oj, nie jesteś jedynym, którego ten mały skowyr wkurzył...
Mnie jeszcze wkurzała Chibi Usa - bezczelna, pyskata, niegrzeczna, nieposłuszna, zero szacunku dla Usagi, nawet, gdy już wiedziała, że ta w następnym wcieleniu będzie jej matką, królową Serenity (Usagi herself nie irytowała mnie ani w jednej dziesiątej tak, jak ta mała rozkapryszona królewna)... Ale nawet Chibi Usa wydaje mi się sympatyczna w porównaniu z Mei, to fakt...
Co do rozdartych postaci, chwilami irytował mnie Ash (Satoshi). Z tych samych przyczyn, co Usagi, ale pewne gafy można wybaczyć ładnej dziewczynie, ale nie łebkowi o wyglądzie Pinokia :P
Inne: Tyson z "Beyblade" - równie urodziwy i inteligentny jak Ash, w ogóle kreska tego anime mnie poraża, jak można było nagromadzić tyle wad genetycznych w jednym miejscu? (co druga postać miała zajęczą wargę, fuj!)
Poza tym: Yugi Mutou - strasznie kobiecy. Podobnie Edward Elric, który oprócz tego jest wrzaskliwy i patetyczny.

W sumie, w "Totoro" nie tylko Mei mnie wkurzała, ale też męski wygląd jej siostry; no i ten ich kolega, miejscowy Głupi Jaś (pewnie z niedoboru jodu) - no co za burak! Za to sam Totoro jest słodki i wart poświęceń takich jak oglądanie tych małych potworów...

użytkownik usunięty
hemoroiderus_pierwszy

i właśnie dlatego nie lubie anime bo tam w większości są istoty małe wredne i hałaśliwe i może tylko takiego typu osoby są największymi fanami japońskich animacji :)
ale moge powiedzieć jedną jedyną anime którą lubiłam był serial o żółtym samochodziku :) - http://www.filmweb.pl/serial/Bun+Bu-1985-224777

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones