PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31358}

Mój wujaszek

Mon oncle
7,2 1 779
ocen
7,2 10 1 1779
7,2 5
ocen krytyków
Mój wujaszek
powrót do forum filmu Mój wujaszek

Proszę o wszystkie informacje o emisjach filmów o panu Hulot w przyszłości. Bardzo mi zależy.

ocenił(a) film na 10
Terencja

Jak pewnie wiesz dzis na TVP Kultura byl Dzien Swiateczny :) Nagralem :)

fjk

Szcześciarzu! Masz TVP Kultura. Ja nie mam. Czy możliwe jest udostępnienie w jakiś sposób tego co nagrałeś? Byłoby wspaniale mieć ten film.

ocenił(a) film na 10
Terencja

Nie ma problemu, napisz do mnie na gg 373830

fjk

No cóż, jest jeden mały problem - nie mam gg.

Terencja

polecam festiwal "wakacyjne kadry". Leci aż 6 filmów Jacquesa Tati .

ivula

Ivula, dziękuję Ci za tego newsa. Aż żal, że nie mogę teraz jechać do Cieszyna. Może ktoś z CSW zrobi taki przegląd lokalnie w Warszawie. Marzę o tym. Pozdrawiam serdecznie!!!

ocenił(a) film na 10
Terencja

To ja z 2017 roku, z opóźnieniem 7 lat informuję Cię, że trwa własnie powtórka filmów J. Tati w TVP Kultura, następny film za tydzień, w sobotę o g.16 (Pan Hulot wśród samochodów"), powtórka następnego dnia o g.8. Informuję z opóźnieniem, ale te filmy są ponadczasowe, równie potrzebne w 2010 r, jak i w 2017.

Wydmin

Bardzo dziękuję za pamięć. Pechowo w tym czasie jestem bez dostępu do TV

ocenił(a) film na 10
Terencja

Ma być "Playtime" teraz, za 2 minuty w TVP Kultura i tez dziś powtórzenie emisji o g.16:40 na tym samym kanale.

Wydmin

Dziękuję bardzo!!!!

ocenił(a) film na 10
Terencja

Teraz od 20 minut rwa w TVP Kultura "Pan Hulot wśród samochodów"

ocenił(a) film na 10
Terencja

TVP Kultura powtarza jego filmy. Teraz, za 17 minut ma byc na tym kanale wstęp do "Wakacji Pana Hulot", a potem emisja samego filmu. Powtórka dziś po południu o 16:50.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones