PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94357}

Mężczyzna moich marzeń

Décalage horaire
6,1 4 128
ocen
6,1 10 1 4128
Mężczyzna moich marzeń
powrót do forum filmu Mężczyzna moich marzeń

Ten film wywołuje u mnie nieodmiennie jedną (miałką i banalną) refleksję - mamy wszyscy bardzo różne gusty.
Ja wiem, że ta historia jest okropnie naciągana, ale mimo to bardzo ją lubię. I dość regularnie wracam do tego filmu, choć w międzyczasie "katuję się" różnymi zaangażowanymi i głębokimi dziełami. A jednak przyjemnie jest obejrzeć taki naiwny filmik, z parą atrakcyjnych aktorów, aby znów uwierzyć w tę wielką miłość, ogarniającą nas wbrew wszystkiemu.
Piszcie co chcecie, ale czuję, że znów pora popatrzeć na to filmidełko... Ot tak, dla oddechu... :-)

zimeke

mam tak samo :)
takie filmidła - pełne ciepła, uroku i dobrego aktorstwa wyciszają mnie w codziennej gonitwie;
dramaty i dylematy - no cóż - zostawiają człowieka mądrzejszym, z refleksją, dojrzalszym, ale... życie trzeba sobie czymś umilić ;)

ocenił(a) film na 9
menysek

Dlaczego naiwny ? życie jest życiem i tworzy różne historie. Czy nie mogło się coś takiego przydarzyć ? oczywiście , że mogło , a jak mogło , to dlaczego film miałby być naiwny ? tylko dlatego , że jest to mało prawdopodobne ? Kiedy dwoje ludzi Kocha Się ze wzajemnością , to wszystko jest możliwe , a dla innych nieprawdopodobne :)

tee2000

ja tez lubie takie historie, to prawda- zycie jest nieprzewidywalne i czesto jak spojrzymy nawet na nasze wlasne doswiadczenia to mogą one nas zadziwic. Moim zdaniem taka historia mogłaby się wydarzyć, Często zdarza sie tak, ze postepujemy w pewien sposób lub mówimy coś, o co nigdy bysmy siebie nie podejrzewali, ale to jest magia życia , która pokazuje, że jednak coś z góry nami kieruje, ze nie zawsze wszystko mozna dokladnie zaplanowac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones