PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35699}

Męska rzecz

A Guy Thing
6,2 6 079
ocen
6,2 10 1 6079
Męska rzecz
powrót do forum filmu Męska rzecz

chcę ten film

ocenił(a) film na 10

szukam tego filmu tyle czsu i nigdzie nie mozna go sciagnać juz nie mam pomysłu jak ktos wie to piszcie

biala1199

witam! niedawno przypadkowo oglądałem "męska rzecz", jeśli nie możesz go znaleźć to wejdź na www.seans24.pl, zarejestruj się (trwa to około 3min.) i wpisz w wyszukiwarce, są to filmy z limitem czasowym około godzinki pojawia się godzinna przerwa,poczytasz wszystko na stronie, w każdym razie film jest i wiele innych także miłego oglądania , pozdrawiam:)

biala1199

tvp 1 21:20 dzis ;)

biala1199

Jeżeli tak bardzo chcesz ten film, to sobie go kup, np. w hipermarkecie - szukaj w koszu z gównianymi filmami. Jak mnie denerwuje kiedy ktoś pisze: "tego nigdzie nie można znaleźć, znikąd nie da się ściągnąć". Trzeba sobie uświadomić, że w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, a już na pewno wszystkie głupkowate komedie romantyczne. Sam z ciekawości sprawdziłem, szukałem tego badziewia całe 3 minuty, więc gdzie masz problem, no może oprócz ilorazu inteligencji, o którym wiele mówią wszystkie ocenione przez Ciebie wcześniej filmy?

ocenił(a) film na 6
biala1199

porobiłam spacje bo inaczej nie załączył by sie link ;) więc zanim wkleicie do paska przeglądarki - połączcie ;)

www. kinomaniak. tv/ film/ Meska-rzecz/ 21628?nolimit

biala1199

w piątek 30.12.2011 na tvp 1 o 20.25 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones