PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35699}

Męska rzecz

A Guy Thing
6,2 6 075
ocen
6,2 10 1 6075
Męska rzecz
powrót do forum filmu Męska rzecz

jedna scena

ocenił(a) film na 7

Jeden motyw w tym filmie jest naprawdę świetny kiedzy przyszła panna młoda dzwoni do sklepu w sprawie majtek, co za męska solidarność.

ocenił(a) film na 10
johnyss

emisja w tvp2 i forum od razu odżyło :) mnie się podobał motyw ze znalezieniem podejrzanego przez policję (rudy, dredy, tatuaż etc) ;)

slums

ja tak samo myślałam że padnę jak znaleźli "podejrzanego" :'DDD myślałam że się uduszę ze śmiechu :D a męska solidarność też była niezła :D

ocenił(a) film na 6
johnyss

dokładnie to było genialne xD haha

ocenił(a) film na 7
johnyss

dzisja widziałem film w tvp , ogólnie standardowy film swojego gatunku nie dno nie rewelacja, ale ta scena :P dawno sie tak nie śmiałem , naprawde mistrzostwo :D

ocenił(a) film na 7
johnyss

Motywów komediowych w tym filmie jest wiele, a pies, a kucharz z apteki, co przygotował żarcie z ziołem, o pastorze już nie wspomnę ...
Bezbłędna komedia

ocenił(a) film na 3
johnyss

W "Szkle kontaktowym" TVN24 przytoczyli chyba lepszy przykład, który pono stał się hitem polskiego Internetu.

Oto na oficjalnej stronie "Niebieskich Mistrzów" kobieta pisze e-mail do klubu piłkarskiego Ruch Chorzów (nie radzą sobie najlepiej ostatnio, chyba przestali już być Niebieskimi Mistrzami):
"Czy 2. sierpnia graliście na wyjeździe z Chrobrym Głogów?".
Długo brak odpowiedzi, zatem kobieta ponagla:
"Ponawiam pytanie w sprawie 2. sierpnia. Graliście z Chrobrym?".
Wtedy ktoś odpowiada w imieniu Ruchu:
"Nie".
Kobieta upewnia się:
"Na pewno?"
Na co przedstawiciel Ruchu wyraża zdziwienie:
"Skąd to pytanie?"
Kobieta tłumaczy:
"Mąż wyjeżdżał drugiego, mówiąc, że na mecz wyjazdowy."
Wtedy Ruch odpisuje:
"Przypomnieliśmy sobie. Istotnie. 2. sierpnia istotnie graliśmy mecz z Chrobrym."
Chwilę potem do dyskusji włącza się ktoś z Głogowa:
"W razie czego my możemy to potwierdzić."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones