PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 055
ocen
6,6 10 1 33055
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Sama odtwórczyni Nell ma na karku już 26 lat, reszta powyżej 23 czy to nie lekka przesada? A zastanawiałam się czemu zmarszczki jej się robią wokół ust. Nie żebym sama była super młoda, ale jest wielu świetnych młodych aktorów, a to w końcu film o szkole średniej, widać jak na dłoni że "młodzież" jest prawie w wieku swoich nauczycieli. Gdyby nie ten fakt film uznałabym za jak najbardziej udany, a dlaczego, bo mnie rozśmieszył :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
orgy

odtwórczyni głównej roli czyli Samaire ma 26 lat ale niewygląda przecież staro. a to ze nastolatków grają starsi aktorzy to jest chyba normalne. Samaire grała 17-latke w "Życiu na fali" i każdy z aktorów był o wiele starszy , np w American Pie aktor grający Stiflera który w filmie był nastolatkiem miał wtedy 24 lata, reszta też była starsza zresztą , myśle ze to jest mormalne:)

orgy

haj wiem że pisze nie na temat twojej wiadomości ale skoro oglądałaś ten film to gdzie go znalazłaś bo nie byłam na nim w kinie a chciałabym go oglądnąć tyle że ściągnął mi sie ale bardzo słaba jakość jeśli byłabyś tak miła to powiedz gdzie go znalazłaś abo prześlij mi go na mojego meila aldona-11@tlen.pl a wtedy ci odpowiem
Prosze!!!!

ocenił(a) film na 10
aldona_11

zawsze tak robią w amerykańskich filmach. Ale mi to nie przeszkadza :) Wazne ze film jest spoko i ze są fajni aktorzy. Tylko w tym wypadku glupio zrobili, bo miedzy Kevinem a Samaire jest 4 lata roznicy... no ale nie rzuca sie to tak w oczy na szczescie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Nikki

Sam nie mam pojęcia czemu taka rozbierznośc wieku,ja bym dał jej ,max 22 lata.A filmów jest pełno,gdzie starsi aktorzy grają role młodych, nie wiem,może starsi lepiej wczuwają się w takie role czy jak.Moze onimają czas wogle grać w takich filmach,kiedy młodzi aktorzy zakuwaja na studiach.Ja tam nie wiem,ale film wypas.Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones