PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659861}

Młoda i piękna

Jeune & jolie
6,2 32 919
ocen
6,2 10 1 32919
6,1 15
ocen krytyków
Młoda i piękna
powrót do forum filmu Młoda i piękna

23 latka w roli 17 latki...

użytkownik usunięty

Nigdy nie zrozumiem takich zagrywek. Oczywiście, dziewczę wygląda młodo, ale bez przesady.
Czy nie ma młodszych aktorek do takich ról, żeby nie trzeba było robić widza w balona?

Moim zdaniem pasuje, nie mogą wziąć młodszej bo zakładam że w filmie jest wiele scen łóżkowych.

kino widziało też odwrotne przypadki, gdy 17 latkę grała 15 latka :)

ocenił(a) film na 6

W "Rozstaniu" 20 latka gra 11 latke.

a może najlepiej 7 latka powinna zagrać te wszystkie sceny łóżkowe? ta aktorka wyglądała tak młodo, że nie widzę to problemu. a takie komentarze nasuwają tylko jedno skojarzenie.. że ktoś tu ma coś nie tak z głową i nie chcę sugerować nazwy tego "coś nie tak".

ocenił(a) film na 9
ner

Dokładnie! Wygląda na postać którą gra i o to chodzi.

Przecież w kinematografii to jest normalne zjawisko, 6 lat różnicy w tym filmie to wcale nie tak wiele. Są filmy, w których aktorzy mają kilkanaście lat więcej niż postacie które grają. Ważne jest, aby zbytnio to nie raziło - w większości dobrych filmów nie ma z tym problemów.

ocenił(a) film na 7

To dziwny zarzut. Czy Lolitę powinna była twoim zdaniem grać dwunastolatka? Dopiero by był skandal.
Poza tym, jeśli - jak sam przyznajesz - "dziewczę wygląda młodo", to w czym problem? :)

ocenił(a) film na 7

Z tego byłyby same problemy. Pomijając nawet sceny erotyczne, wskoczyli by w przepisy o zatrudnieniu małoletnich. Nie znam francuskiego prawa pracy, ale wyobrażam sobie że może być restrykcyjne. 17latka mogłaby np. krócej być na planie w trakcie dnia itp.

ocenił(a) film na 9

Wiele 17-latek wygląda doroślej niż ona... Nie miałem absolutnie problemu z "kupieniem" jej filmowego wieku.

ocenił(a) film na 6

Gdyby nie dostępność informacji w internecie na temat jej wieku, w życiu bym nie pomyślała, ze ona ma 23 lata. Wygląda niesamowicie młodo, dziewczęco i wg mnie to, co ma w dowodzie nie jest ważne.

ocenił(a) film na 7
politka_2

bo ja wiem...w scenach szkolnych wyglądała starzej niż pozostałe osoby grające jej rówieśników. ale może to kontekst wpłynął na moje postrzeganie

Co za głupie pytanie. Dobrze że chociaż użytkownik usunięty. Dziwię się też, że wyszła z tego dyskusja:)

Mike Torch

Dokładnie :)

Marine w dniu rozpoczęcia zdjęć miała 21 lat. Na FW jest błąd - urodziła się bowiem 5 kwietnia 1991 roku.

ocenił(a) film na 6

Równie dobrze można by wymagać, by np. Marka mógł zagrać tylko ktoś o imieniu Marek, a lekarza tylko lekarz ;) Co to ma do rzeczy, że jest starsza, skoro wygląda na wiek granej przez siebie postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones