PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659861}

Młoda i piękna

Jeune & jolie
6,2 32 922
oceny
6,2 10 1 32922
6,1 15
ocen krytyków
Młoda i piękna
powrót do forum filmu Młoda i piękna

ona nie musi tego robić, pochodzi z bogatego domu, jednak podczas spotkań wydaje się być smutna, zastraszona i "zmuszona" do tego czego nie chce robić (za wyjątkiem tej plakatowej sceny z murzynem). Skoro jest smutna to...po co to robi?

ocenił(a) film na 7
charlotte111

przed rozpoczęciem pracy prostytutki też nie tryskała jakoś szczególnie radością. Po prostu miała taką nieco melancholijną osobowość. Jeśli chodzi o wytłumaczenie jej motywacji uprawiania seksu za pieniądze to jest dość tajemnicza. Na pewno wykluczyłbym nimfomanie bo to jest zupełnie inne zjawisko (rodzaj nerwicy - kompulsywne zaspokajanie potrzeby seksualnej). Odsyłam do mojego postu poniżej gdzie znajdziesz moją propozycję wyjaśnienia dlaczego 'to robi'

francislionel

Stawiałabym bardziej na brak relacji z ojcem.... - motywację.

ocenił(a) film na 9
rybainna

Nie zauważyliście że ona najprawdopodobniej była lesbijką ? Może to ją skłoniło do takich prób a później to już kolekcjonowanie papierów wartościowych? Na pewno melancholijność i brak ojca miały też znaczenie.

ocenił(a) film na 7
artur29

chciałbyś:)) nic nie wskazuje na to żeby była lesbijką

ocenił(a) film na 7
rybainna

myślę że może połowa albo więcej dorastających dziewczyn we Francji jest z rodzin gdzie biologiczny ojciec nie mieszka z biologiczną mamą i to nie powoduje że stają się prostytutkami. dodatkowo w filmie było pokazane że bohaterka miała poprawne relacje zarówno z ojcem (regularne spotkania, prezenty) jak i ojczymem (rozmowa na kanapie - można powiedzieć że aż za dobre;))

ocenił(a) film na 6
francislionel

Ja myślę, że scenarzysta też nie miał pojęcia po diabła dziewczyna z klasy średniej bez problemów finansowych lub rodzinnych zarabiała tak... nie dowiedzieliśmy się na co, chciała wydać te pieniądze... pewnie na zasadzie - pójdzie na studia to się przyda. Ten klient sam powiedział, "no tak kryzys", kiedy przedstawiła się jako studentka.

ocenił(a) film na 8
francislionel

na kanapie to ona go że tak to określę kusiła sobą

ocenił(a) film na 8
charlotte111

Tu chodzi o zupełnie coś innego. O nałóg zarabiania pieniędzy poprzez seks. O władzę na mężczyznami, o dreszcz emocji, którego nie daje obecność stałego partnera. Ona potrzebowała tych emocji, poza tym brak odpowiedzialności. Robi swoje i zmienia maskę. Ma dwa światy. To trudne zjawisko, ale bardzo silnie wpływające na psychikę i bardzo trudno wyjść z takiego uzależnienia, jak z każdego innego nałogu. Tyle w temacie mówi psychologia, oczywiście w wielkim skrócie:)

ocenił(a) film na 8
charlotte111

W zasadzie nikt nie musi tego robic :) Nawet największy biedak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones