PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97316}

Młody Adam

Young Adam
6,4 8 160
ocen
6,4 10 1 8160
6,4 5
ocen krytyków
Młody Adam
powrót do forum filmu Młody Adam

A wiec ujmujac krotko mozna by w ich imieniu rzec "bzykanie to sens mojego zycia, pozostawie meza i dotychczasowa kariere dla buchaja ktory bedzie mnie dobrze bzykac" ;)

Smiesza mnie ludzie ktorzy wierza jeszcze w to ze to dla mezczyzn ten aspekt zycia jest najwazniejszy.

użytkownik usunięty
grzechum

A mnie śmieszą stwierdzenia, że ten film jest tylko o bzykaniu. I o jakiej prawdziwej naturze kobiet mówisz? Bo jak dla mnie to właśnie nasz bohater wsadza, w co popadnie. :P

ocenił(a) film na 8

pierwszy post jest faceta, a drugi kobiety -to widać
nie ma to jak być obiektywnym he-he

użytkownik usunięty
tacyssup

he he :)

ocenił(a) film na 5
grzechum

Ciekawe co to za jedna....;p

borbor

Też się zastanawiam, kto mu tak w kość dał, że teraz na całym rodzie kobiecym psy wiesza ;P Kobiety, mężczyźni .... są jacyś. Ale jeśli chodzi o przymiotniki określające charakter i zwyczaje ;P to lepiej mówić o konkretnych osobach. No chyba, że ktoś lubi być mizantropem. Pozdrawiam Cię Grzechum, mam nadzieję, że to nie tak na zawsze te poglądy :)

ocenił(a) film na 8
grzechum

Grzechu, za dużo się nasłuchałeś o tym, ze kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Tak naprawdę wszyscy pochodzimy od małpy, i nic co zwierzęce nie jest nam obce. :P

ocenił(a) film na 5
Mahosia

Nie wiem, jak Ty, ale ja nie pochodzę od małpy. A na temat: kobieta i mężczyzna to nie jest ten sam człowiek.

ocenił(a) film na 7
grzechum

a ja bym powiedziała że każdy swoją miarką mierzy ;)

grzechum

Idąc Twoim tropem - na podstawie tego filmu można wywnioskować, że prawdziwa natura mężczyzn to tchórz i "buchaj" :)
No brawo :)

grzechum

W każdej kobiecie kurxxxxwy dwie trzecie (chociaż ja osobiście uważam, że ten ułamek jest większy)

ocenił(a) film na 7
666green666

Jakaś panna cię skrzywdziła albo cię nie chce - ok. Nie musisz jednak wylewać swoich żalów na publicznym forum. A nadmierne uogólnianie (obok wyciągania nieuzasadnionych wniosków, rozumowania emocjonalnego czy nastawienia ksobnego) to jedno ze zniekształceń poznawczych.

magmos

Poznaliśmy właśnie opinię naczelnej pani pscyholog RP ;p. Pomijając fakt, że możesz być panią psycho, jeszcze są dwie opcje tzn albo sama "dawałaś" za czasów "świetności" albo jedno i drugie

ocenił(a) film na 7
666green666

Jak już ktoś napisał ci wcześniej: każdy swoją miarką mierzy. Pozostaje tylko współczuć.

magmos

Własną miarką heh. Wiesz, ja nie "zaliczam" kobiet, jeśli o tym mowa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones