PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 061
ocen
7,5 10 1 165061
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

DNO!

ocenił(a) film na 1

Mi ten film się nie podoba! Jest nudny i nie orginalny!
Dlatego daję mu ocenę-1!

Beyor

Witam! Może nie będę tak dosłowny, jak mój poprzednik, ale jak już piszesz coś co o filmie myślisz negatywnego, to staraj się to w jakiś sposób udowodnić. Twój komentarz jest beznadzieny w swojej beznadziejności. Nie rozumiem jak można krytykować film tak bardzo kultowy... Czytając twój opis na blogu, stwierdzam jednak, że tacu ludzie jednoznacznie powinni być wywalani z Filmweb za swoją głupotę...

Beyor

zgadzam się z moim poprzednikiem, twoje udokumentowanie nieoryginalności tego filmu jest zerowe, a jezeli nie potrafisz argumentować swojej niechęci to nie zabieraj w ogóle głosu w temacie filmu

Beyor

Film wcale nie jest nudny!!! Jest świetny, jeżeli mówisz że jest nudny w takim razie w ogóle nie rozumiesz fenomenu tego arcydzieła!!!

użytkownik usunięty
Beyor

Film może i dobry ale jak miałem 14, 15 lat, pewnie jak większość wypowiadających się że to arcydzieło.
Jest to zakłamany obraz rzeczywistości społecznej, zrobiony w typowy amerykański sposób, że nawet małpa człekokształtna go zrozumie. Najpierw jest uczeń zły, odrzucający wszelkie normy i wartości i nagle nauczycielka ( była marines hahahaha) tak wpływa na ucznia, że ten odnajduje w sobie tak niesłychane pokłady intelektu i wrażliwości że aż się wymiotować chce. Jedyną pozytywną postacią w tej szkole jest jej dyrektor (chociaż on kieruje się zasadami i wymaga tego samego od uczniów). I nie piszcie mi że jakiś tam koleś przez niego zginął, bo nie zapukał:). Zginął przez samego siebie, bo każdy sam sobie jest kowalem swojego losu!!!!!!!

użytkownik usunięty

dobła muzła była cooli power of the mone money of the power jeeeeeeeeeee gangsta paradise

użytkownik usunięty

dobła muzła była coolio power of the mone money of the power jeeeeeeeeeee gangsta paradise

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones