PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791979}
7,2 1 003
oceny
7,2 10 1 1003
7,5 4
oceny krytyków
Młynarski. Piosenka finałowa
powrót do forum filmu Młynarski. Piosenka finałowa

Dowiedziałam się że Telewizja Polska ma emitować ten film jeśli będzie wiadomo kiedy ten film będzie emitowany w TVP to napiszcie mi. Mam nadzieję że będzie więcej takich dokumentów takich jak o Czesławie Niemenie, czy Wojciechu Młynarskim. Przydałby się dokument o Zbigniewie Wodeckim bo był uwielbiany, szanowany, podziwiany i to był wielki artysta przez duże A.

kinomanka_13

Carpe diem!!!
Jak mawiał natchniony poeta Horacy! A za nim John Keating w "Stowarzyszeniu umarłych poetów".
Czy grając go Robin Williams mógł przewidzieć że za 25 lat dostanie "Parkinsona", depresji i popełni samobójstwo!?!
Idź sobie do kina! Odżałuj te 15PLN na bilet zamiast czekać aż puszczą za darmochę w TV! Możesz tego nie dożyć!!!

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

Film był emitosany 13 marca 2018 o godzinie 20:50 w TVP 2, ale pewnie pojawią się powtórki jeszcze.

Telewidz

ja oglądałam ten dokument i nagrałam go sobie. Będę zawsze do tego dokumentu wracać. Chciałabym żeby był film fabularny lub serial o Panu Wojciechu Młynarskim bo skoro jest o Annie German lub o Eugeniuszu Bodo to mógłby być o Młynarskim bo to był wspaniały artysta, świetna ma piosenki, napisał piękne piosenki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones