PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262056}

Mściciel

Mechenosets
6,1 156
ocen
6,1 10 1 156

Mściciel
powrót do forum filmu Mściciel

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem dlaczego tak cicho o nim, film naprawde świetny. Nie spodziewałem się czegoś takiego po ruskim filmie, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

grzesiu_20

skąd masz ten film?!
czy jest szansa abys mi jakoś go przesłał?
bo bardzo, bardzo chciałabym go obejrzeć, a nie mam jak, bo nie moge go ściagnąć...

ocenił(a) film na 10
xmilax_i

emule, torrenty i działaj;) Jest na sieci, polskie napisy też

grzesiu_20

Najwidoczniej mało widziałeś rosyjskich (!) filmów :) Większość z nich to prawdziwe perełki światowej kinematografii. Czego nie można powiedzieć o polskich 'produkcjach'.
A film jak na rosyjskie warunki dość przeciętny. Jednak warto go obejrzeć.
Od siebie mogę tylko polecić filmy Nikity Michałkowa (Spaleni słońce, Urga, 5 wieczorów, Niedokończony utwór na pianolę, Cyrulik syberyjski), Eldara Riazanowa (Gorzki romans, Szczęśliwego nowego roku), czy chociażby Tarkowskiego (Zwierciadło, Stalker) i Sukurowa (Rosyjska arka, Aleksandra).
Ostatnio też duże wrażenie zrobił na mnie film 'Euforia', 'Powrót' i 'Russkoye'.
Jeśli zaś interesowały by Cię filmy z gatunku sci-fi/fantasy, to polecam: 'Pora deszczów', 'Wij', 'Aziris nuna', 'Vechera na khutore bliz Dikanki'...

>> xmilax_i:
Zostaje Tobie jeszcze wyjazd do Kaliningradu (najbliżej) na zakupy ;) Tam na pewno dostaniesz ten film w sklepie, w przystępnej cenie :)

Pozdrawiam

gatecrasher

co ty bazar w Kaliningradzie to jest to :p masz wszystko :]

gatecrasher

powiedz mi gdzie ja te filmy dostane ... kurcze znalazlem tylko euforie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones