PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 430
ocen
7,1 10 1 101430
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

Film o kondycji rodziny

ocenił(a) film na 7

Spodobał mi się ten film. Tak to prawda, rodzina pokręconych nieudaczników, każdy z nich ma swojego bzika. Nie trzyma ich właściwie nic. Nie potrafią wytrzymać ze sobą dłużej niż pół godziny, pełno jest między nimi napięć, powstałych przez lata.
I oto łączy ich totalne szaleństwo - wyprawa prze Amerykę w utopijnym celu -najmłodsza z rodziny jest przekonana że wygra konkurs Miss dla dziewczynek. Łudzi się jak każdy w tej rodzinie, na swój temat, ponieważ nie przezentuje się zbyt oszałamiająco. Jest po prostu tłustawą brzydulką.
Wyprawa jest ciężka dla skłóconych ludzi, plus utrudnienia losowe, ale to takie wspólne przejście przez piekiełko bycia razem w okropnych momoentach pomaga scalić się stadu dziwadeł.
Miły film i chyba w dużej części pokazujący nas samych w jakimś odbiciu.

ocenił(a) film na 10
look3

zgadzam się, tylko spójrz na to też z innej strony: kto tam tak naprawdę w tym filmie jest dziwny? przecież oni wśród tych wszystkich ludzi biorących udział w 'Little miss sunshine' byli najnormalniejsi!
Dla mnie cudo. Czasami się czuję jak oni.

ocenił(a) film na 10
look3

Uroczyście oświadczam, że film Mała Miss wpisuję na swoją listę najlepszych filmów jakie widziałem!! Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 10
look3

Nie zgadzam się z tą brzydulką... Dziewczyna z buzi jest śliczna, dużo ładniejsza od większości tych wymalowanych rówieśniczek (jako kobieta umiem sobie łatwo wyobrazić tą dziewczynkę w makijażu, jak i te dziewczynki bez makijażu, i na podstawie rysów twarzy, a nie "odpicowania" oceniam jej urodę, rozumiem jednak, że facetowi trudno może być tak oceniać urodę).

Co do tłustości - ma duży brzuch, owszem, ale u małych dzieci zawsze wydawało mi się to normalne. Nóżki i ręce ma chude, więc nie jest tak, że cała jest tłusta... chociaż może faktycznie mogłaby być szczuplejsza. Co nie zmienia faktu, że u dziecka to nie przeszkadza - jedną z najsłynniejszych dziecięcych miss jest Honey Boo Boo, która szczupła ewidentnie nie jest.

Ale brzydulką główna aktorka z Małej Miss z pewnością nie jest. Zresztą, pooglądaj sobie współczesne zdjęcia tej aktorki to zobaczysz, jaka z niej "brzydulka" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones