PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 235
ocen
7,1 10 1 101235
7,5 32
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

Mianowicie umiera dziadek, postać z pewnością komiczna, ale znacząca w życiu całej rodzinki, a nie robi to na nikim wrażenia, jaka tu moralność? Dla pozostałych członków rodziny najważniejsze jest jak tu najszybciej dotrzeć na jakieś lokalne wybory miss, co tam dziadek, który dopiero co odszedł...Rozumiem, że miało to ukazać jak bardzo pokręceni są bohaterowie, ale wyszło trochę niesmacznie wg mnie. Ogólnie film mnie mocno rozczarował, humor nie był jakiś wysublimowany, rzadko jakaś scena mnie naprawdę rozśmieszyła, spodziewałam się czegoś lepszego, ale to tylko moja opinia :)

ocenił(a) film na 9
Leukon0e

Wcale nie było tak, że swierdzili "Oh, to tylko dziadek, trza jechac na wybory miss!". Ojciec Olive po śmierci dziadka (własnego ojca) stwierdził, że gdyby dziadek mógł decydowac o tym co powinni zrobic, to chciałby, by jednak pojechali na wybory - bardzo dużo czasu pościęcił, by nauczyc małą Olive ruchu scenicznego:) Pojechali tam, bo bardzo dobrze go znali i wiedzieli, że gdyby żył, chciałby aby Olive wystąpiła.
I dlatego uważam, że nie jest to niesmaczne, a raczej szalone i w gruncie rzeczy dobre:)

ocenił(a) film na 10
alissa

Dokładnie, decyzja o przejęciu zwłok dziadka wcale nie była taka szybka. Natomiast jeśli chodzi o humor, to film był go pełen! Zdecydowanie najbardziej rozbawiła mnie sytuacja z samochodem i klaksonem, który się zaciął. Tańcząca rodzinka na scenie, hasła dziadka, długo można wymieniać...
Jak dla mnie film genialny, w każdym calu :).

ocenił(a) film na 8
Leukon0e

nie ma to jak spojler z zaskoczenia bez uprzedzenia DZIĘKI

ocenił(a) film na 8
fifroczna

Po co czytać forum przed obejrzeniem filmu, w dodatku takie tematy jak "jedno mnie w tym filmie zasmuciło"?

ocenił(a) film na 9
Pomyk

Ja czytam zawsze opinie na forum żeby zobaczyć czy film jest w moim typie. Taka pierwsza selekcja po trailerze i ocenie głównej.

Pytanie brzmi po co czytać forum PO obejrzeniu filmu?

ocenił(a) film na 8
Leukon0e

Jak Ty nic nie rozumiesz... Przecież zdecydowali się pojechać na ten konkurs dla zmarłego, on by tego chciał. Oddali mu cześć w ten sposób. A końcowy stripitiz też przecież jest pomysłem właśnie dziadka, śmieszny i cudowny moment. No i przeżyli śmierć i to bardzo, ukazują to sceny w szpitalu. Później już po prostu nie jest ukazana ta rozpacz, bo to jest film...

ocenił(a) film na 9
Leukon0e

Tak zwany czarny humor. Poniekąd. Jeśli uznajesz to za niesmaczne to pewnie ten typ humoru w żadnym filmie do ciebie nie trafi.

ocenił(a) film na 8
Leukon0e

Uważasz, że nikt nie przejął się śmiercią dziadka? A ja właśnie mam wrażenie, że reakcja bohaterów została ukazana w sposób bardzo realistyczny. Nikt tak naprawdę nie pada na kolana i nie płacze wniebogłosy, gdy jego najbliższy odejdzie. Świadomość jego braku przychodzi po jakimś czasie. A w danej chwili dotarcie na konkurs rzeczywiście było dla tej rodziny ważne i dla zmarłego również byłoby sprawą priorytetową, bo bardzo kochał Olive i na pewno nie chciałby, żeby się poddała. Dziwi mnie trochę twoje podejście.

Leukon0e

Wie ktoś może, dlaczego on tak nagle umarł? Wziął coś przed snem czy jak?

ocenił(a) film na 8
Kanaha

Ty tak na serio? Przecież na samym początku filmu a zarówno w jego połowie była mowa o uzależnieniu, i po tym jak pożegnał się z Olive na dobranoc klasycznie zamkną za sobą drzwi łazienki i wyciągną "swój niezbędnik".

ocenił(a) film na 5
Leukon0e

A co mnei zasmuciło? zdradzasz wątek filmu nie dając ostrzeżenia o spoilerze...
A co jeszcze mnei zasmuciło? że jeszcze nie zacząłem bufferować filmu a już dowiedziałem się jakiegoś wydarzenia z filmu ;(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones