PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221158}

Mała Miss

Little Miss Sunshine
7,1 101 430
ocen
7,1 10 1 101430
7,5 33
oceny krytyków
Mała Miss
powrót do forum filmu Mała Miss

Na pewno nie.

ocenił(a) film na 2

Matko Bosko Częstochosko! Tu o dziwo zasnąć podczas seansu nie chciałem bo raz, że filmowi dałem szansę a dwa, że byłem ciekawy czy film cokolwiek udźwignie. NIE UDŹWIGNĄŁ! To jest raczej parodia parodii. Nic z komedii, nic z dramatu , nic z niczego. Sorry ale fabuła jest tak nudna jak stanie na przystanku. Obsada - Żenua , a nagrody za ten film to jest naprawdę pomyłka w mojej ocenie. Galeria postaci mimo, że różnorodna to poza właśnie różnorodnością nic nie wnosi. Wszystko to dlatego, że estetyka filmu jest ponadprzeciętnie nijaka. Nie wiem no, strasznie naciągane to wszystko a przede wszystkim nudne. Jakbym się uparł to 2 ciekawe momenty wynajdę - reszta to naprawdę naprawdę przeciętność.

ocenił(a) film na 4
protepana

Mnie najbardziej przeraża oskar dla tego scenariusza filmu ... Dla mnie szok totalny !

protepana

incepcja i avatar to duzo lepsze filmy, nie?

ocenił(a) film na 4
joshee

Nie , na podobnym poziomie . Może Incepcja ciut wyżej , ale też nie za dużo :) Dorzuciłbym ironicznie jeszcze parę tytułów z Bękartami wojny na czele ... Warto czasem przeglądnąć oceny filmów współrozmówców , zanim się rzuci taki tekst :) A poza tym zarówno Incepcja , jak i Avatar nie zdobyły Oscara za scenariusz a ten film - tak ...

Walsh75

to była raczej ukryta sugestia, że w tego typu filmach nie potrzeba genialnego scenariusza, intrygii czy zwrotów akcji.

ocenił(a) film na 9
protepana

protepana, idź umyj stopy.

ocenił(a) film na 2
kadlubia

kadlubia, a Ty ulke.

ocenił(a) film na 8
protepana

Atam, czerstwy jesteś. Ja osobiście nieźle się ubawiłem przy tym filmie. No ale pewnie to świadczy o tym że mam kiepski gust, jestem gimbusem i nie wiem co to prawdziwe kino :D

ocenił(a) film na 3
protepana

Zgadzam się. Dawno nie widziałam tak złego filmu. Okropieństwo.

ocenił(a) film na 9
myona

Mylisz się, przecież widzę, że oglądałaś Nietykalnych.

ocenił(a) film na 9
protepana

46 nagród i nominacji. Ależ ci ludzie muszą być zaślepieni tudzież ewentualnie snobistycznie zapatrzeni w siebie.

ocenił(a) film na 2
Niskobudzetowy

Ty, Niskobudzetowy, to , że ma tyle nagród i nominacji to musi świadczyć o tym , że jest to super produkcja? Może nawet dostać złote frytki i srebrnego hamburgera albo jakąś inną wymyślną nisze i mnie to nie wzrusza. Dla mnie popelina a jeśli wyznacznikiem miałyby być dla mnie nagrody to 3/4 chłamu by miało zawyżoną ocene. I tu wydaje mi sie , że czasem albo nawet bardziej niż czasem warto przejrzeć na oczy. Wciąż 2.

ocenił(a) film na 9
protepana

Faktem jest że dostał nagrody i od krytyków i od publiczności, więc wydaje mi się że nie jest to aż taki totalny chłam jak sugerujesz.

ocenił(a) film na 2
Niskobudzetowy

Dla mnie jest, ale to tylko dla mnie.

ocenił(a) film na 2
Niskobudzetowy

16 nagród i 30 nominacji. Tylko , że to i tak znaczenia w zasadzie nie ma.

ocenił(a) film na 3
protepana

Oskarowy film. Śmiechu warte!! Po seansie zobaczyłem, że dostał dwa oskarki. Z roku na rok coraz mniej są warte. Kino jankeskie w sumie też schodzi na psy zatem są siebie warci.
Arkin oskara?? Lubię go, ale do jakiejkolwiek nagrody mu w tym filmie daleko.

protepana

Oglądałam ten film już ponad 10 razy i nadal mi się nie znudził. Fajne zdjęcia, gra aktorska, sami aktorzy świetni, muzyka, humor, ładnie wszystko się łączy ze sobą, nie ma dłużyzn, po poważniejszej scenie zaraz leci komediowa. To jest naprawdę dobrze zrobiony film, bardzo "zgrabny", a co najważniejsze - mądry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones