PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7623}

Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi

The Little Girl Who Lives Down the Lane
6,9 1 583
oceny
6,9 10 1 1583
6,7 3
oceny krytyków
Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi
powrót do forum filmu Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi

Stara maleńka

ocenił(a) film na 7

Dobry film, choć nie bardzo dobry. Trochę oderwany od rzeczywistości. Mimo że młoda Foster zagrała fenomenalnie, to jej postać mimo wszystko była dla mnie zbyt chłodna. Wątpię by jakakolwiek trzynastolatka mogła się zachowywać tak jak ona. Wyszła z niej taka właśnie stara maleńka. Niby dziecko, a nic z dziecka w niej nie było.

ocenił(a) film na 9
differ

Właśnie postać Foster miała taka być bo to właśnie ona nadawała klimat temu filmowi. To jedna z moich ulubionych bohaterek w historii kina. Niby taka śliczna, urocza dziewczynka, a już od prawie samego początku bije od niej takie zło że aż ciarki się robią na plecach.

ocenił(a) film na 8
frycek49

Jakie zło? Przepraszam bardzo, zabija tylko ZŁE osoby, zresztą pani Hallet miała wypadek, nie było to morderstwo.

ocenił(a) film na 9
ulalume

Ale chodzi mi o to jak na zimno podchodziła do tych zgonów.

ocenił(a) film na 8
frycek49

No dobrze, ale czy to jest "zło"? ;)

ocenił(a) film na 9
ulalume

No może z tym złem to się zagalopowałem ale przyznasz że to jest trochę straszne na swój sposób.

ocenił(a) film na 7
differ

hm zagrała na pewno dobrze, nie wiem czy fenomenalnie, wydaje mi się że występując w różnych produkcjach od najmłodszych lat nabrała dużej pewności siebie, widać że gra lekko, bezstresowo, na pełnym luzie

ocenił(a) film na 8
differ

Zależy jaka 13- latka. To stereotyp, nie każda musi być rozchichotanym dzieciakiem. Jeśli w jej życiu działy się złe rzeczy, to chłód może być reakcją obronną. To nie jest 'oderwane od rzeczywistości'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones