PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 31 976
ocen
6,1 10 1 31976
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

Chociaż sam film mi się podoba, to nie mogę udawać że tych błędów nie było.

1. Na pewno każdy zauważył- Ian w Ameryce siedzi na balkonie. Nad nim jak byk wystaje mikrofon, który po kilku chwilach znika. Nie, to nie jest parę sekund, można się przyjrzeć dokładnie temu mikrofonowi.

2. Zakończenie filmu, Ian, Joanna i ich syn siedzą w pokoju. A na szafie przed nimi biega wielki szczur! Wątpię aby ktoś o zdrowych zmysłach trzymał szczura w domu, gdy jest małe dziecko. To nie było zamierzone.

Byłam w szoku jak to zobaczyłam:O

lays19_91

szczur nie biega po szafie tylko siedzi w klatce=] swoją drogą fajny szczur=]

ocenił(a) film na 10
lays19_91

A ja oglądałem ten film i nic nie zauwarzyłem.

ocenił(a) film na 7
2008einstein2009

jak sie kloca idac droga w gorze widac kilka razy mikrofon ...pierwszy raz takie bledy zauwazylem

ocenił(a) film na 7
Klubbe

przeciez to byl ten jego 'kolega' szczur:)

ocenił(a) film na 5
lays19_91

jak jechali do szpitala- wsiadali za dnia, jechali juz w nocy ciemnej .:) tak dlugo sie jedzie do szpitala?:D slaby film.

karolmuz

Też to zauważyłam. Poza tym zaraz po operacji dziewczyna biegała po sali (wylewanie zupy ze słoików), a usłyszawszy, że ktoś wchodzi wskoczyła do łóżka. Słyszałam o ludziach wracających szybko do zdrowia, ale to jest mistrzostwo. ;)

Ewusiakowna

Kolejny błąd: "Czy tak zachowuje się kobieta, która oczekuje na swoje pierwsze dziecko?" No luuudzie błagam, nauczcie się polskiego! Oczekuje się CZEGOŚ a czeka NA COŚ!

mariaw

Tak na marginesie już czepiając się szczegółów pod koniec filmu wsiadali do taksówki w okolicach skrzyżowania al. Jerozolimskich i ul. Lindleya, taksówka odjeżdża w stronę Warszawy Centralnej czyli oddalała się od wspomnianego skrzyżowania. Szpital z którego wychodzą z dzieckiem znajduje się na ul. Lindleya jakieś 200m od w/w skrzyżowania.

mariaw

Czepiajac sie szczegolow w tym przypadku czeka sie na KOGOS :-)

lays19_91

Cokolwiek by ten szczur robil i gdziekolwiek by nie byl, jego obecnosc lub jej brak nie jest bledem filmowym.
Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones