PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810357}

Małe kobietki

Little Women
7,4 74 757
ocen
7,4 10 1 74757
7,1 55
ocen krytyków
Małe kobietki
powrót do forum filmu Małe kobietki

Obsada

ocenił(a) film na 5

Obsada jest naprawdę świetna: Ronan, Streep, Dern, Chalamet, Cooper, Odenkirk. Ubolewam tylko przez brak Stone :'(

TWBolek_filmaniak

Jeśli w momencie, gdy to pisałeś, nie było jeszcze w obsadzie Watson, to ok. Ale jeżeli była, to ja bym ją tutaj zdecydowanie dopisał (może nie jest jakąś wybitną aktorką, ale przyjemnie się patrzy na jej ładną buzię).

ocenił(a) film na 5
yuflov

Niech ci będzie ;)

Watson może nie jest jakąś wybitną aktorką, ale przyjemnie się patrzy na jej ładną buzię.

TWBolek_filmaniak

Nie no, przecież nie zmuszam;:) , tak tylko wiesz, przeczytałem tę Twoją długą listę i od razu widzę, że kurcze Emmy nie ma, jak to tak? jak to tak można tyle wymienić, a nie wymienić najważniejszej aktorki przez którą wszedłem tu na ten film i zaznaczyłem go do obejrzenia ;p
Ale już tak poważnie, to prawda jest taka, że no faktycznie głównie z uwagi na to, że mi się ona podoba, niż że by była jakąś wielką aktorką. No bo nie jest i po prostu pewnie nie jest. Może gdyby dostawała większe i lepsze role... Ale to w sumie nie ma większego znaczenia i zapewne twórców tego filmu pewnie nie będzie jakoś bardzo obchodziło, czy ktoś obejrzy ten film dla Emmy dlatego, że uważa, że jest ona bardzo dobra, czy tylko dlatego, że się po prostu podoba :)
Ale dobra, nie truje Ci już :)))
miłego wieczoru :)

ocenił(a) film na 5
yuflov

Również życzę milego wieczoru!!! :DDDD

TWBolek_filmaniak

Pugh się świetnie zapowiada. Scanlen pozostaje, ale znów "Ostre przedmioty" przyniosły już jej nieco sławy. Obsada genialna.

yuflov

Watson miala juz kilka okazji by zagrac "duże" role i w mojej opinii slabo sobie z nimi radzi :( za to jest śliczną i mądrą kobietą

ocenił(a) film na 7
yuflov

A ja bym odpisał Laure Dern bo jest the best

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Aaaa sory, Dern napisałeś ;)

yuflov

Obejrzałam zwiastun i nawet jej ładna buzia jej nie ratuje. :( niestety, gra tak samo źle jak zawsze, a co gorsza widać kontrast z resztą aktorów w tym filmie.
Mam do niej sentyment po roli Hermiony (z pierwszych dwóch części), ale za nic nie potrafię oglądać jej gry aktorskiej w innych filmach.

TheLadyOfShalott

Tak naliczyłem filmy z nią, które widziałem; wyszło coś 5 + HarryPottery i generalnie ona ma naprawdę mało do zaoferowania, jak chodzi o grę i jeśli może być w czymś dobra, to na okładki magazynów i do reklam kosmetyków ;)

TWBolek_filmaniak

Ja tam mam pewne obiekcje co do castingu. Po pierwsze czy w Usa nie ma młodych aktorek, że dają role Brytyjkom i Australijce. Poza tym dlaczego Florence Pugh gra najmłodszą siostrę, nie będąc naet najmłodszą aktorką z obsady. To trochę wygląda komicznie, że 23 latka gra 12 latkę. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

gacek870

A co jest nie tak z Australią i Wielką Brytanią?

MichasMaster

Inny akcent.

ocenił(a) film na 9
gacek870

W XIX wieku w Stanach, ludzie nie mieli takiego „amerykańskiego” akcentu jak teraz :)
Większość z nich to Brytyjczycy z 3 pokolenia wiec mieli bardziej brytyjski akcent .

hanybanany

Tak, ale bostoński akcent znacząco się różni i ciężko jest go podrobić, ale pomijając nawet ten fakt, jakoś tak dziwnie, że najbardziej znane literackie amerykańskie siostry grane są przez 2 Brytyjki, Australijkę i tak naprawdę Irlandkę. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

gacek870

To prawda, istnieje (oraz istniało) wiele akcentów języka angielskiego, ale musimy mieć też na uwadze, iż aktorzy, przygotowując się do roli, najczęściej współpracują ze specjalistami od akcentów (tak było np. z Jessicą Chastain, gdy grała Antoninę Żabińską w "Azylu" czy też z Emmą Stone, gdy grała Abigail Masham w "Faworycie"). Zobaczymy, jak to wyjdzie :)

ocenił(a) film na 7
TWBolek_filmaniak

No wiesz... :O

ocenił(a) film na 8
TWBolek_filmaniak

Bogu dzięki, że Stone nie ma i gra Watson ;). Nie zdzierżył bym tamtej ropuchy =]. Gdyby grała w tym filmie to by go zepsuła...

ocenił(a) film na 6
nevo_2

Ropuchę to ty masz w lustrze, skończony chamie...

TWBolek_filmaniak

Jest świetna! Największe pozytywne zaskoczenie to Emma Watson. jaka ona dobrze gra.

TWBolek_filmaniak

Zapomniałeś o Florence Pugh, która jest jedną z najlepszych współcześnie aktorek i wypadła w tym filmie najlepiej z całej obsady! A Chalameta bym przemilczał. Miał tylko dwie dobre role - "Beautiful Boy" i "Call Me By Your Name", reszta to wtórność i przeciętność.

ocenił(a) film na 7
TWBolek_filmaniak

Wolę Watson w tym filmie niż Stone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones