PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857725}

Małe szczęścia

Le bonheur des uns...
6,2 2 986
ocen
6,2 10 1 2986
6,7 6
ocen krytyków
Małe szczęścia
powrót do forum filmu Małe szczęścia

Niesamowicie rozdrażnił mnie ten film: nie mogłam zrozumieć jak Lea mogła wytrzymać ze swoimi toksycznymi "przyjaciółmi" i mężem: ciągle ją krytykującymi i umniejszającymi. Dziwiło mnie, że ona nie widzi, że ich "przyjaźń" trwa, dopóki wszyscy są na z góry przewidzianych pozycjach: dopóki mogą czuć się lepsi, dopóki mogą ją traktować z góry, to wszystko jest ok. Gdy tylko pozycje się zmieniają, znajomość się kończy. To tylko pokazuje jak wiele kompleksów i strachu tkwiło w nich samych. Zadziwiające, że nie potrafili dokonać retrospekcji. Można być tak zaślepionym? Masakra. Boże broń przed takimi znajomymi. Bardzo wzburzył mnie ten film...

ocenił(a) film na 6
Szesia

I taki miał cel, żeby to wszystko co napisałaś dostrzec

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Ale jak w takim razie zrozumieć samo zakończenie? Ten uśmiech po smsie od "przyjaciółki"?

ocenił(a) film na 7
HolyGrey

Lea ma pogodne usposobienie, skupia się na pozytywnych cechach innych dostrzegając i umiejąc zrozumieć niektóre motywy zachowań. Dlatego uśmiechem odebrała wiadomość od przyjaciółki, która ostatecznie nawróciła się na przyjaźń z Leą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones