PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161903}

Mały Manhattan

Little Manhattan
6,9 7 636
ocen
6,9 10 1 7636
Mały Manhattan
powrót do forum filmu Mały Manhattan

RZecz opowiada o miłości 10 latka i 11 latki. Na wstępie powiem, iż gorące brawa należą się tu małym aktorom. Ich role były rewelacyjnye, dojrzałe i bardzo naturalne. Para J. Hutcherson i Ch. Ray sprawdza się o niebo lepiej niż wiele dorosłych par w "poważnych komediach romantycznych". Na uwagę zasługuja też drugoplanowui aktorzy - Bradley Whitford i Cynthia Nixon.
MAŁY MANHATTAN opowiada o problemach z miłością z punktu wiedzenia dziecka i dorosłego jednocześnie. Odnajdziemy tu sporo celnych spostzreżeń i i nieco pogdonej ironii. Ten film to także niemniejszy chołd złożony miastu Nowy Jork niż to miało miejsce w MANHATTANIE Woody Allena.
Obraz Marka Levina to urocza, mądra i ujmująca rozrywka dla całej rodziny. Brawa temu filmowi należą się za orginalność i inteligentne zakończenie.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się. Naprawdę świetnie grali i jest to pięknie opisane :). Pięknie przedstawiony opis miłości oraz uczucia Geba :].

Karus

W klimacie filmu od razu przypomnial mi się mój dawniej ulubiony serial Wonderfull Years. Mojej 9-cio letniej córce film się bardzo spodobał mimo że tematyka dla niej raczej dopiero za 2 lata będzie aktualna. Brak Dineyowskiego przesłodzenia też tu jest atutem

ocenił(a) film na 8

W pełni się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones