PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161903}

Mały Manhattan

Little Manhattan
6,9 7 636
ocen
6,9 10 1 7636
Mały Manhattan
powrót do forum filmu Mały Manhattan

Kilka miesięcy temu natknęłam się przez przypadek na "Mały Manhattan" oglądając TV. Film bardzo zaciekawił mnie, choć na początku wydawał się być głupi (zbyt mało jest bowiem dobrych filmów o zakochanych dorastających nastolatkach). Nie miałam jednak okazji obejrzeć go całego, ale na szczęście udało mi się to dzisiaj.

Znów wciągnął mnie bez reszty :) Muzyka, aktorstwo i Nowy York w pełni oddają klimat fabuły filmu. Historia Gabe'a i Rosemary jest tak bardzo interesująca głównie z powodu tego, iż przypomina nam - widzom, to w jaki sposób znaleźliśmy naszą pierwszą miłość i jak ją przeżywaliśmy. Do tego, jego końcówka pozostawia nas w całkiem pozytywnym nastawieniu.
Kiedyś każdy z nas w końcu znajdzie naszą prawdziwą, drugą połowę. A o pierwszej miłości i tak nigdy nie zapomnimy.

Polecam!
8/10 xd

ocenił(a) film na 7
Agie

Polecam go również tym osobom, którym podobało się "500 Dni Miłości". Trochę podobieństw jest xd

Agie

zaraz oglądam na Polsacie :D Dotychczasowe recenzje są dosyć przychylne i zachęcające :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones