PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 388
ocen
5,7 10 1 39388
4,6 17
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

5/10

ocenił(a) film na 3

dawno takiego syfu nie widziałem to ma być film akcji ? zwykła bajka nic więcej.

CingCiangJong

co ty gadasz swietny film sam jestes syf

ocenił(a) film na 3
zuzia003

Co tu się oszukiwać słaby film i tyle na wyżej niż 5 nie zasługuje przewidywalny słabe efekty dużo by pisać o tym.

CingCiangJong

Wiem, wiem. Tylko żartowałam. :) Jaja sobie robię z tego badziewia.

ocenił(a) film na 3
zuzia003

To dobrze czyli z gustem nie jest najgorzej. Kolejnej części to nawet nie mam zamiaru oglądać już wole jakiś naprawdę dobry film oglądnąć 2 razy niż na ten badziew tracić czas.

CingCiangJong

Sam dziwię się sobie, jak mogłem obejrzeć do końca ten film (chociaż oglądałem go przez 3 dni, musiałem pauzować i przeczekać chwilę na kolejną dawkę tego kiczu). "Jedynka" była sporo lepsza. Lubię od czasu do czasu odmóżdżające kino akcji, ale to jest po prostu przesada :/

Jerich0

Przynajmniej można sobie wyrobić jakąś opinię. :) Jak wyjdzie Maczeta IN SPACE to chyba padnę... :D

ocenił(a) film na 3
zuzia003

Dokładnie najlepiej na kilka dni to rozłożyć inaczej można zgłupieć oglądając ten niby film ;p

ocenił(a) film na 5
CingCiangJong

Wiesz ze na tym to polegalo zeby wygladal jak tani film z lat 80tych nie?

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

Taki klimat miała "jedynka", tutaj były momenty na 9 ale większość filmu niestety na 2. Wyglądał za dobrze jak na kino klasy b, a bardzo marnie jak na superprodukcję. Niestety dla mnie to zalatuje jedynie skokiem na kasę, a film wygląda jakby Rodriguez nie mógł się zdecydować co chce nakręcić. W dodatku aktorsko też wypada blado przy jedynce: De Niro, Alba, Segal, Cheech, kontra Gibson i Sheen - słabiutko.

ocenił(a) film na 7
Koziol_7

a gooding? banderas? gaga?

ocenił(a) film na 4
loozack

Dokładnie, nawet nie ma porównania do tych z pierwszej części.

ocenił(a) film na 4
CingCiangJong

5/10 - nowa definicja syfu:D

ocenił(a) film na 3
erde

Oglądnij sobie np: Amerykańskie okręty wojenne(American Warships) jaką ocenę byś dał ? a jest ocenione prawie na 3 coś jest chyba nie tak.

ocenił(a) film na 4
CingCiangJong

Syf to jest 1/10, a nie 5:)

CingCiangJong

Co Wy k... z tym "oglądnąć", "oglądnij". Tego słowa nie ma w słowniku! Jest słowo "obejrzeć", "obejrzyj". Miałem nadzieję, że ludzie znający się na kinie, potrafią pisać poprawnie po polsku. A co do filmu - naprawdę nie potraficie spojrzeć z dystansu i zobaczyć, że taki miał być? Prześmiewczo - prowokacyjny i ukazujący całe kino akcji w krzywym zwierciadle? Celową prowokacją było obsadzenie go gwiazdami kina. To doskonała komedia. Coś jak "strzelając śmiechem". Ludzie, - trochę dystansu i mniej powagi. To świetna komedia :-)

ocenił(a) film na 8
paolo1976

Do tego pewnie wychodzisz na dwór i jesz kartofle, co?

ocenił(a) film na 5
CingCiangJong

W sumie to jest typowy film akcji

CingCiangJong

Jak można traktować poważnie opinię takiego typa, pisze że syf i daje 5/10 <facepalm>

ocenił(a) film na 3
ziutek11113

film durny i tyle...

ocenił(a) film na 3
niepokorna_ja.

również trójeczka ode mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones