PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 419
ocen
5,7 10 1 39419
4,7 19
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

Pomyślał sobie: "Ludziom się Maczeta spodobała!". I tak oto powstała druga część. Ot cwaniaczek!

ocenił(a) film na 7
Niepotrzebny

już na napisach końcowych "Maczety" Rodriguez zapowiada drugą i trzecią część filmu :P

G3ORG3

To miał być grindhouse'owy żart...

Niepotrzebny

Skoro grindhouse'owy, to udany żarcik. Oby ta część była lepsza, bo ostatnie sceny tamtej...

marcin23111

Z początku była planowana jedna część Maczety...
A że ludziom się spodobał ten kicz i odniósł sukces... To czemu by nie machnąć dwóch sequeli...

ocenił(a) film na 6
Niepotrzebny

Początkowo to planowany był jedynie zwiastun-fałszywka "Maczety" do projektu Grindhouse Tarantino/Rodriguez...
A że ludziom się spodobał ten trailer... To czemu by nie machnąć całego filmu :)

Raq92

Historyjkę zwiastunu to ja znam. To samo w końcu się stało z "Włóczęgą ze strzelbą", który to miał być wyłącznie trailerem.
Na zwiastunie obydwa filmy powinny poprzestać.

ocenił(a) film na 10
Niepotrzebny

Jak dla mnie Maczeta i Włóczęga ze strzelbą to jedne z największych osiągnięć kinematografii ostatnich lat. Oby więcej takich perełek. Czekam na kolejne części Maczety oraz Thanksgiving.

farber

Przesadziłeś.

Niepotrzebny

Rodriguez przegiął pałę z tymi kontynuacjami - powinien zrobić jedną spektakularną część, zamiast całą serię na poziomie "dobry"!;///

Don_Kina_Akcji

Raczej na poziomie "szmira". Wszyscy dobrze wiedzą, jak potrafi zniszczyć dobry film kontynuacjami.

Niepotrzebny

Jedynka miała być super wyjechana w kosmos, a efekt końcowy plasuje się na poziomie: dobry.
Nie widzę osobiście kolejnych części tego filmu, niestety. A miało być tak pięknie...;///

Don_Kina_Akcji

Jestem ciekaw, jak bardzo Rodriguez słucha innych aktorów. Ponoć dla Trejo będzie napisana scena, kiedy całuje Albę. Powód? Bo Trejo lubi ją całować. ; o
Ciekawe jak ona się poczuła.

ocenił(a) film na 6
Niepotrzebny

A ja słyszałem, że kojoty pędzą najlepszy bimber w USA. Powód? Są pod ochroną i nie ściga ich za to policja.
Ciekawe jak czują się inne ssaki, których nie chroni dyrektywa ochrony środowiska.

Mangel

Pewnie są smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones