PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 414
ocen
5,7 10 1 39414
4,7 19
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

Wyjmijcie kij z dupy, przestańcie się tak ciskać bo się jeszcze zesracie. Rodriguez zrobił film kiczowaty i pozbawiony jakiegokolwiek sensu gniot klasy B. Takie filmy robił zawsze odkąd pamiętam, i jakoś nikomu dotąd to nie wadziło (no może z wyjątkiem "Sin City"). A kontynuacja Machety daje to co obiecano widzowi, lady Gagę i tak brutalną jatkę że aż śmieszną.

ocenił(a) film na 1
canderous

Problem w tym że ten film obok gniota klasy B nie powienien nawet stać. Bo je obraża. Nie wiem jakim skończonym matołem, bezguściem i płaskim łbem ktos musi być aby temu koszmarkowi wysoka note dać. Autentycznie nie ogarniam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
martinpas

co ty pitolisz jełopie? jaki rabin? po..bało cię? ;)

cronin35

Aj waj ,aj waj!

ocenił(a) film na 1
martinpas

no normalnie poj.ebany :D

cronin35

Aczkolwiek kulturalny , prymitywie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
cronin35

Nie no, przesadziłeś z oceną, rozumiem, że film do Ciebie nie trafił i rozumiem dlaczego, ale 1 na 10 to nie zahacza o obiektywność.;) Kolego na plus oddaję - humor czasem absurdalny, tandetność nadaje tonu i jest zamierzona, ciekawa strona wizualna oraz bogata obsada. Film służy relaksowi, akcja, prosta fabuła i fajne baby, szczerze wolę to niż pseudo-interesujące kino akcji typu Transformers. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
Rajmund_Niecki

nie przesadziłem. Film mnie wręcz odrzucił ;) a nie jestem wybredny.

ocenił(a) film na 7
cronin35

Cóż sam cierpiałem niemal fizyczne katusze na Iron manie, Transformersach czy seriii ultra-gniocie Resident evil. Ale chyba nawet tam nie dałem jedynki. Chyba... ;) Pozdrawiam!

Rajmund_Niecki

Mówisz "pseudo-interesujące" a tym faktem tak naprawdę też obrażasz innych co Transformers lubią oglądać :)

Potem krytykujesz inne filmy z reguły a tutaj bronisz tego filmu bo Tobie się podoba :)

Taka drobna uwaga :)

canderous

Niestety, ta część nie ma jaj w stosunku do pierwszej.

HarryKlassen

dokładnie. Pierwsza część czerpała z "kiczu" ale w fajny sposób. Oglądałam z przyjemnością. Spodziewałam się podobnego poziomu po drugiej. Okazuje się że jest już prawie od samego początku przesadzona i przekombinowana.

canderous

film daremny dno dno i jeszcze raz dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones