PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 419
ocen
5,7 10 1 39419
4,7 19
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

hahaha ja myślałam że to po prostu taki żart a nie zapowiedź na prawdziwy film xD nie no ok. ja tam się ciesze bo jedynka była świetna:)

ocenił(a) film na 6
.Invicta.

może być tak jak w przypadku od Od zmierzchu do świtu czyli kolejen cześci tylko na video i bez Roberta

ocenił(a) film na 6
.Invicta.

Ja błagam los i Roberta tylko o jedno. Niech najpierw dokończy serię Sin City a potem może robić co chce.

.Invicta.

zapowiedź na prawdziwy film?! tego gówna filmem nie można nazwać...

.Invicta.

Też tak myślałem :D trochę dziwne

kertoip70

Ja tak samo, nieźle gniłam z tych zapowiedzi :D No proszę... :D

ocenił(a) film na 6
.Invicta.

Ja pomyślałam że to naprawdę jak to obejrzałam :D A moja koleżanka mówiła że to żarty :P i miałam racje :P

ocenił(a) film na 10
.Invicta.

Jak dla mnie to super znowu bedzie sie lala krew beda sie zabijac wiec spoko film

Spitfire666

mogę się pokusić i obejrzeć... Ale pierwsza cześć mnie nie zachwyciła...

emila150

A czym miała cię zachwycić?;]

.Invicta.

Łuchu zajebiście!!!

.Invicta.

Jupikajej:D Jedynka była genialna:D Niektóre sceny cofaliśmy i oglądaliśmy z kumplem jeszcze raz nawet po trzy cztery razy:D Nie mogę się doczekać tych dwóch następnych części.

.Invicta.

Też tak sądzę, ale fajnie by było obejrzeć Machete Kills, Machete Kills Again... Machate Kills once again!!! And Once more!

whiterussian

And this time... in Space!

TenDrugiGanjalf

Machete Kills Again... In Space będzie zajebisty!

ocenił(a) film na 4
.Invicta.

To, że powstanie kolejna część, było raczej oczywistością. Planet Terror i Death Proof były filmami raczej "zamkniętymi". Maczeta natomiast od początku był filmem, który aż się prosi o kontynuację, a i zbirów i innych oprychów jest tylu, że będzie co zabijać w kolejnych częściach. Oby tylko Rodriguez nie powierzył kręcenia kolejnych części (jeśli już sam zrezygnuje ze stanowiska reżysera) jakimś patałachom. Ciekawie byłoby obejrzeć Maczetę nakręconą ręką Roba Zombiego albo Eli Rotha - wszakże przyjaciół duetu Tarantino-Rodriguez.

ocenił(a) film na 6
.Invicta.

Trailer do maczety też na początku był żartem , a przerodził się w film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones