PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745599}
10 868
chce zobaczyć
Mad Max: The Wasteland
powrót do forum filmu Mad Max: The Wasteland

Co niby chcą zrobić z drugą częścią? Jeszcze większe nieporozumienie? :)

każdy ma prawo do swojej opini, patrząc na Twoje ulubione filmy to Mad max raczej nie wpisuje się w twe gusta. Najlepiej nie oglądaj, bo i po co?

Fury Road to była czwarta część, tak gwoli ścisłości :)

Karis1707

Poza tym użytkownik wyżej ma rację. Po twoich ocenach widać, że doceniasz przede wszystkim poważne, głębokie kino, a wszystko co jest w jakiś sposób nierealistyczne, albo przerysowane nie zbiera u Ciebie wysokich not. Nie ma oczywiście w tym nic złego. To pokazuje czego szukasz w kinie.
Zastanawiam się tylko dlaczego oglądasz takie filmy, sporo wiesz, że Ci się nie spodobają. Poco się tym przejmować? Rozumiem, że to ździebko irytujące, kiedy coś co nam się nie podoba, ma sporo grupę fanów, a kolejne części pojawiają się szybciej niż możesz się zorientować. Ja tak mam z marką Transformers. Z czasem po prostu nauczyłam się ją ignorować i nie przejmuje się kompletnie tym jak poziom kolejnych odsłon leci w dół. Szkoda nerwy na takie głupoty, ponieważ i tak nie mamy na to najmniejszego wpływu, więc po co się denerwować :) ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones