PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 493
oceny
6,9 10 1 65493
6,3 20
ocen krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

Klasyka!

ocenił(a) film na 10

Najlepsza z części, świetny klimat, genialnie dobrani aktorzy. 10!

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Właśnie! Dobór aktorów był idealny!

ocenił(a) film na 10
nocny_ptak

niema już jakiegokolwiek sensu pisania w tematach na filmweb ......

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

czemu?:)

ocenił(a) film na 10
twokill

Wnerwiło mnie to że zmieniono zasady pozycjonowania wpisów userów .
Z tym że "niema sensu pisać tu" to troche przesadziłem oczywiście .

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

Dzieki za odpowiedź....to takie głupie pytanie było troche....Na które w sumie nie warto było odpowiadać...Ja tam czasem coś napisze jak mnie najdzie ale nie staram się tu być jakimś tam recenzentem:)

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Ten film ma w sobie całą genialność filmu nowatorskiego ,odkrywczego , autentycznego kina .

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Żeby docenić ten film trzeba niestety mieć wyrobione oko oraz trzeba mieć jakiś kręgosłup moralny . Oko wyrobione aby docenić genialne zdjęcia filmowe a kręgosłup moralny aby zobaczyć przesłanie .

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Jeszcze aktorzy , Wiele genialnie zagranych epizodów , ludzie co bredzą Że to jakieś kino klasy b,c,itp poprostu nie są szczerzy albo im nie działają normalnie płaty mózgowe .

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

W rzeczy samej!

ocenił(a) film na 8
alert_fur_Cobra

Mam wielki sentyment do tego filmu. Dysponując nieznanymi wówczas aktorami i małym budżetem stworzyli kawałek dobrego kina. Podobała mi się, nieco tandetna co prawda wizja przyszłości. Puste drogi, walające się wszędzie śmieci, ruiny, zniszczone samochody... znudzeni gliniarze i brutalne gangi motocyklowe - świetny pomysł.

ocenił(a) film na 10
Lucas207

Mnie też to właśnie najbardziej ujęło - klimat i idealnie dobrani aktorzy, charakterystyczni, wyraziści. Super

alert_fur_Cobra

Ja się zgadzam. Lata mijają, a Mad Maxa dalej się super ogląda

ocenił(a) film na 10
Mistrz_kierownicy

Żal tylko, że "Sekator" zmarł, tak samo niestety Bubba Zanetti, o którym mało było słychać, ale znalazłem info z jego rodziny, że zmarł w 99

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones