PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494685}

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted
6,9 121 786
ocen
6,9 10 1 121786
6,4 16
ocen krytyków
Madagaskar 3
powrót do forum filmu Madagaskar 3

Chciałabym wiedzieć czy są tutaj dorośli którzy lubią tego typu bajki jak Madagaskar, Epoka lodowcowa, Shrek itp. Jeśli tak to wpisujcie swój wiek i dlaczego lubicie je oglądać? ja mam prawie 20 lat i lubię tego typu filmy animowane a Wy?

karolina922

Ja mam 18 lat i lubię oglądać filmy animowane. :)

użytkownik usunięty
davis3

Lubię oglądać filmy animowane

ocenił(a) film na 7
karolina922

kochamy!!!

ocenił(a) film na 9
PawelKora

Ja mam 22, i odpowiem pytaniem na pytanie - a czemu niby mieli byśmy nie lubić? :))

ocenił(a) film na 8
karolina922

Ja mam 20 lat. Po pierwsze spójrz na mój awatar :D
A po drugie - moje dzieciństwo to Disney i oceany łez.
Życie bez bajek to nie życie! :D

ocenił(a) film na 9
Kazian

ja mam 20 lat ty masz 20 lat przed nami.... ;] ;] 20 skonczylem 16 czerwca M1 ogladalem 4 lata temu pamietam zayebisty film i napewno obejrze M3 ;]

ocenił(a) film na 9
Kazian

Popieram;) Ja mam 24 lata i uwielbiam filmy animowane na przodzie z tymi, które wymieniła autorka tematu:) Nie rozumiem dlaczego dorośli by nie mieli prawa lubić takich filmów jak i bajek. Ja również wychowałam się na Disney'u a obecne filmy animowane oglądam bo bardzo lubię się śmiać a poza tym uwielbiam specyficzny humor zawarty w tych produkcjach, które notabene potrafią skutecznie humor poprawić:)
Ps. Właśnie jestem w trakcie oglądania filmu Auta 2;)

ocenił(a) film na 6
karolina922

Nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy nie oglądać... Przecież to gatunek jak każdy inny. Dlaczego się go lubi? Bo jest zabawny, odrywa nas od świata realnego... Tak jak fantasy ;) A nasz wiek? To gimnazjaliści wstydzą się przyznać, ze oglądają bajki. Bo przecież "bajki są dla dzieci. A oni dziećmi już nie są". Dopiero potem dorastają, nie muszą udawać dorosłych, bo już nimi są, i zaczynają się przyznawać, że coś im się podoba.
Znam faceta po 50, który gumisie lubi. I przynajmniej jeszcze parę lat temu jak leciały w TV to oglądał. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Zresztą teraz robią nie tyle bajki, co filmy familijne animowane. W większości bajek kinowych zauważysz nie tylko aluzje dla dzieci, ale i dla dorosłych.

ocenił(a) film na 6
Anevra

Mój wiek - 23 lata. I pół roku ;)

ocenił(a) film na 9
Anevra

JO JO xD To ze animowany nie znaczy ze dla dzieci . Watpie ze 10 latek skumal by o co chodzi w tym filmie

Anevra

"To gimnazjaliści wstydzą się przyznać, ze oglądają bajki." - chodzę do drugiej gimnazjum i gdy ktoś pyta się mnie, co lubię oglądać, to moja odpowiedź brzmi "Animacje, filmy sensacyjne i komedie." Znam niejedną osobę w moim wieku, która przyznaje się do tego, że ogląda bajki. Dorosłym wydaje się teraz, że wszyscy (a przynajmniej znaczna większość) ludzi z gimnazjum to szpanerzy i tapeciary. A tak nie jest.
Co do tematu - nie jestem jeszcze dorosła, ale nie jestem też małym dzieckiem. Mam pewność, że gdy dorosnę, nadal będę lubiła oglądać bajki. Dlaczego? Bo są śmieszne, wiele z nich ma morał, stanowią dobre oderwanie się od rzeczywistości i pozwalają uwierzyć, że świat nie jest taki szary. No i spójrzcie na mój avatar ;)

użytkownik usunięty
Flutterlie

Pamiętam jak chodziłam do gimnazjum to nikt nie chciał się przyznać iż lubi oglądać bajki, bo od razu stawał się pośmiewiskiem... Za to przez całe liceum było wręcz na odwrót. Nieraz całą klasą umawialiśmy się do kina na jakąś nowa fajną bajeczkę xD
Bajki są dla ludzi prawda? Kto powiedział, że po skończeniu jakiegoś tam wieku nie wypada oglądać bajek? Ja i moja cała rodzina je uwielbiamy (łącznie z moim szanownym ojcem ;))

karolina922

23 lata. Sa animacje skierowane jedynie dla dzieci, sa tez takie, z ktorych dorosli moga miec radoche (nie mowie o animacjach typowo dla doroslych, tylko takich, w ktorych pojawia sie zart sytuacyjny, aluzje niezrozumiale dla dzieciakow, ale powodujace rechot starszych). Masa moich znajomych poszla na 'Krola Lwa 3d' i bez bicia przyznali, ze plakali bardziej niz wtedy, gdy ogladali ten film w '94. Za to moj tata z nowszych animacji uwielbia 'Jak ukrasc ksiezyc'. ;)

Afa

24 lata.
Animacje bardzo lubię. Dlaczego? Niby gatunek dla dzieci, ale są mądrzejsze i zabawniejsze niż większość komedii:D

karolina922

Witaj. Jeśli jesteś rocznik 92, to jesteśmy rówieśniczkami :). Jeśli o mnie chodzi, to bardzo lubię Madagaskar, Epoka lodowcowa, Shrek itp.
Ale to nie wszystko. Trafiają do mnie również bajki takie jak: KRÓL LEW 1 i 2, którego KOCHAM po prostu za wspaniałą muzykę i wzruszającą opowieść, ale także inne: ZAPLĄTANI, MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ (1,2), PIOTRUŚ PAN, MULAN, ANASTASIA!!!!, TARZAN, KSIĘŻNICZKA I ŻABA, NOWE SZATY KRÓLA, MAŁA SYRENKA, DROGA DO EL DORADO!!!!!!, i mnóstwo mnóstwo innych. Ostatnio nawet "Kubuś i Hefalumpy". Dodam fakt, że uwielbiam słuchać piosenek z bajek Disney'a. Mam nawet parę płyt w swojej kolekcji.
Oglądam bajki tylko przeznaczone dla dzieci, ale też takie tylko dla dorosłych, jak Tima Burtona "9", lub "Gnijąca panna młoda".
Dlaczego oglądam te, przeznaczone dla dzieci? Ponieważ dzieci są moim zainteresowaniem. Co mają w sobie animacje Tima Burtona? Są tak zakręcone, że na bardzo długo zapadają w pamięci!!! Polecam!

elo_tu_justina

A kto z WAS lubi piosenki z tych bajek? Która jest WASZĄ ulubioną? Wypowiedzcie się! :) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
elo_tu_justina

Ja uwielbiam i bardzo chętnie słucham.
Osobiście uwielbiam całą ścieżkę dźwiękową z 'Księcia Egiptu'. To chyba moja ulubiona bajka pod względem muzyki. Ale kocham też masę innych piosenek - z 'Króla Lwa', z "Tarzana", z "Mulan" i mnóstwo innych... No i rzecz jasna genialną piosenkę Juliana "Wyginam śmiało ciało" XD

a potem afra w cyrku(po ang. i like to move it/afro circus)

ocenił(a) film na 7
elo_tu_justina

Tak, jestem z rocznika 92. A jeśli chodzi o "Króla lwa" to moim zdaniem jest to najlepsza bajka jaka mogła powstać. Wychowałam się na niej. Jako dziecko widziałam ją mnóstwo razy, znałam ją na pamięć. Ostatnio miałam przyjemność ją sobie przypomnieć.

karolina922

czwarty krzyżyk na karku i też oglądam :)

ocenił(a) film na 8
karolina922

mam 37 lat i nadal lubie takie "bajki" ;)

ocenił(a) film na 8
karolina922

21 i sam pytam się młodszego brata czy chce jechać ze mną na daną bajkę! Po prostu BAJKA!!! ;D

IceMan2991

hahaha dorośli też uwielbiają takie bajki np. moja mama :D

karolina922

Idę do trzeciej gimnazjum i jestem fanką animacji :D Epoka Lodowcowa, Shrek, My Little Pony, Pingwiny z Madagaskaru, Madagaskar, Kung Fu Panda... Kocham to :D Oczywiście moja sis się ze mnie śmieje (,,Bosz, jaka ty jesteś dziecinna, ja jestem dorosła i dojrzała, bo oglądam ,,Zmierzch'' , ,,Taniec rządzi'' i ,,Haj Skul Mjuzikal'', a ty te kucyki i co z tego,że mam dziesięć lat''), ale mam ją w nosie i czerpię z animacji radość :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones