PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494685}

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted
6,9 121 820
ocen
6,9 10 1 121820
6,4 16
ocen krytyków
Madagaskar 3
powrót do forum filmu Madagaskar 3

Jak dla mnie najbardziej hardcorowa bohaterka serii, a nie zauważyłem jej na zwiastunie. Oby jej nie zabrakło.

ocenił(a) film na 9
King6

Tak. :D Ta babcia mnie rozwala w obu częściach. :D Ona musi być obowiązkowo. :P

ocenił(a) film na 9
Merkura

Babcia anty-moher wymiata.Lubię ją baardzo! :-)

ocenił(a) film na 10
King6

racja babcie rządzi xD oby znowu rzucała hasła typu : ,,niegrzeczny kotek" xD :)

ocenił(a) film na 7
The_Darkest_Charlotte

Babcia została w Afryce...

ocenił(a) film na 10
Karolexification

oj szkoda :( ale może się pojawi, przecież penie były następne wycieczki i zabrały ją z powrotem więc niewiadomo xD

The_Darkest_Charlotte

Racja Babcia była świetna... Wygląda dokładnie tak samo jak Babcia w filmie Jill i Jake kiedy dostaje pinatą w twarz. Ja z córką czekamy też na Kowalskiego, Skipera, Rico, Szeregowego;)))

The_Darkest_Charlotte

Kto wie, może babunia zabrała się z Alex'em i resztą? I jest tam gdzieś, niezauważona? Albo babcia, to ta policjantka z trailer'u w przebraniu!

ocenił(a) film na 6
The_Darkest_Charlotte

nie wyolbrzymiajmy ... i nie ponośmy się tak fantazji ..

użytkownik usunięty
Karolexification

...Podobnie jak Alex i spółka.Też pewnie wróci.

King6

O tak! Babcia musi być obowiązkowo :) To taka jakby flagowa postać z filmu, tylko dziwi mnie dlaczego tak dużo osób jej nie lubi.

LordShen

bo jest wredna

ocenił(a) film na 7
dawidking2

nie, bo jest żałosna

ocenił(a) film na 7
King6

Babcia jest jedną z najbardziej żałosnych i najgorzej wykreowanych postaci animowanych ostatnich lat, co jest nie lada osiągnięciem, bo wytwórnie najwyraźniej prześcigają się we wprowadzaniu żenujących wątków i postaci. To znacznie psuje odczucia co do filmu, ale na pocieszenie dla ciebie najprawdopodobniej będzie, bo takie wątki są zazwyczaj ciągnięte przez całą serię, jak np. wiewiór w "Ice Age", ale on przynajmniej był śmieszny.

ocenił(a) film na 6
asztan

zgadzam się :)

asztan

czyli scrat

King6

No nie wiem. Wytwórnia na razie jeszcze nie pomyśleli, czy ona się pojawi, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

King6

Akurat babcia w drugiej części była najmniej śmieszna. Zepsuła mi cały film. Czas umierać babciu. Mam nadzieję, że w tej części będzie w hospicjum.

King6

Oby była... Bo wymiata :D Tylko że zwykle jej pojawienie się oznacza ,że Alex dostanie kopa sami-wiecie-gdzie ;) Ale co tam ;D ?

ocenił(a) film na 10
marina1318

Co wy gadacie?! Babcia jest najlepsza, w jedynce miała bardzo krótki epizod, ale w dwójce pokazała klasę :D

Lameras

W dwójce była świetna :D ,,Ja za stara jestem,żeby umierać.'' - tekst bomba :D

ocenił(a) film na 8
King6

babci nie ma w 3 części

King6

Pingwiny RULEZ!
Babcia hardcore O.o

ocenił(a) film na 9
King6

Niestety nie będzie Babci ;(

King6

Ja osobiście nie lubię takich, postaci...0 kreatywności itd. a większość Was "dzieci" podnieca się tym, że alexa kopnęła w genitalia.
Dla mnie najważniejszą, postacią jest Julian i pingwiny.
Pozdrawiam.

King6

babci niestety nie ma :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones