PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494685}

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted
6,9 121 820
ocen
6,9 10 1 121820
6,4 16
ocen krytyków
Madagaskar 3
powrót do forum filmu Madagaskar 3
D1999

a ja bym polemizowała. Moim zdaniem to jest najgorsza część. Akcja jakaś taka niezbyt ciekawa, dialogi mało zabawne, wszystko się kończy strasznie szybko. O ile sceny z prób przed występem były pomysłowe, o tyle to, co działo się w cyrku było wręcz żałosne. Jakieś latające niewiadomoco, brak tła, pójście na łatwiznę, zbyt świecące to wszystko, wręcz kiczowate. Zakończenie daje szansę na kontynuację, ale ja już wiem, że za nic w świecie nie pójdę na nią do kina. Z kontynuacjami niestety tak jest, że rzadko kiedy przebijają pierwszą część.

ocenił(a) film na 5
gosiulda

my god... żadnej kontynuacji... jak będzie jeszcze gorsza to nie przeżyję
Totalna porażka - o ile 2 trzymała poziom, tak tą byliśmy niestety rozczarowani ;/

gosiulda

popieram. niech juz dalej nie katują, zdecydowanie nie wytrzymuje porównania z poprzednimi częściami. nawet nie chciało im sie "wyginam śmiało ciało" przetłumaczyć na końcu.

maciekozi

a afra w cyrku po ang.i like to move it/afro circus

D1999

Nie była taka zła, ale nie była też najlepsza. Zawsze pierwsza część jest najlepsza. Potem to już jak się uda to się uda, a jak nie to będzie jakaś beznadzieja.
Ale ogólnie jak dla mnie jedna z lepszych bajek, bardzo ją lubie ;)

ocenił(a) film na 6
D1999

Ja nie lubiłam poprzednich części ale ta mi sie bardzo spodobala!!!!!!!!!!!. Polecam na pójście na nietykalnych jeśli jeszcze sa w kinach.;)

D1999

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones