PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 746
ocen
7,5 10 1 399746
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Hmm.. Film twórców ,,Shreka'' ..

Jak dla mnie ,,Shrek'' jest o wiele lepszy niż ,,Madagaskar''.
Wszystkie części ,,shreka'' mnie śmieszą ,zwłaszcza 2 :)
W ,,Madagaskarze'' nie ma takich fajnych tekstów i zabawnych postaci jak np. osioł ;p


a wy jak sądzicie ?


ocenił(a) film na 8
pati1109

Dla mnie obie produkcje są genialne :) A właściwie nie zgadzam się z tobą.. jak to nie ma zabawnych postaci? A Julian? Pingwiny? A Kawałami ten film ''ocieka'' . No ale cóż, zacytuję Juliana '' nie wolno nabijać się z dziwolągów '' oczywiście w tym dobrym sensie, bo nie chcę nikogo urazić:)

00claudia00

Dokładnie -Król Julian jest tak samo epicką postacią jak Osioł, jego jedyny minus to taki, że powstał trochę później i musi walczyć z Osłem ;D

ocenił(a) film na 6
00claudia00

Żarty mało zabawne ,potwierdzają to nawet moi rodzice którzy przy ,,Shreku'' bardzo sie śmiali .
Król Julian jest zabawny z tym sie zgadzam ale wg mnie osioł jest o wiele lepszy.

ocenił(a) film na 6
00claudia00

aha a pingwiny to porażka jakaś .
A druga częśc była prawie taka jak 1.

pati1109

No cóż... W przypadku "Shreka" jest bardzo wyraźnie widoczna tendencja spadkowa. Pierwsza część była rewelacyjna, druga niewiele jej ustępowała, za to między trzecią a jej poprzedniczkami przepaść była wyraźna. Film nadal był zabawny, ale po następcy, czy następczyni "Shreka" i "Shreka 2" spodziewałem się dużo więcej. "Shreka Forever" nie widziałem, i dziękuję za to niebiosom, ponieważ każdy kto widział ten film stanowczo odradza jego oglądanie.
"Madagaskar" to jeden z najlepszych tworów Disneya, porównywalny z pierwszymi dwoma częściami "Shreka". "Madagaskar 2" trzymał poziom, a trzeba pamiętać że autorzy scenariusza mieli dość trudne zadanie bo historia w zasadzie się powtarza, jedyny świeży element to odnalezienie rodziny przez jednego z bohaterów. Mam nadzieję że trzecia część będzie równie dobra, a jednego jestem pewien - druga i trzecia część "Madagaskaru" będą lepsze niż trzecia i czwarta część "Shreka".

ziomek12345

Madagaskar nie jest tworem Disneya, z tego co mi wiadomo, a DreamWorks

Grzybek2906

No tak, przepraszam ;D Teraz to nie wiem czy Shrek też nie jest DreamWorks... no, w każdym razie to nie ma znaczenia bo reszta pozostaje bez zmian. Jeszcze raz sorka!

ocenił(a) film na 10
ziomek12345

Shrek też jest DreamWorks :) Moim zdaniem Shrek jest lepszy, ale Madagaskar też fajny :D

ocenił(a) film na 9
pati1109

Lubię obie produkcje, ale nic nie przebije Madagaskaru. :)

ocenił(a) film na 7
pati1109

Oba filmy oglądałam z przyjemnością, no ale myślę, że Shrek jest śmieszniejszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones