PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007869}
4,0 6 585
ocen
4,0 10 1 6585
2,8 13
ocen krytyków
Madame Web
powrót do forum filmu Madame Web

Jeżeli zbyt głęboko odejdą od wizerunku komiksowego - co już jest zapowiadane to pewnie skończą jak Morbius i serial okaże się gniotem. Zresztą Sony potrafiło zrobić SM Hollanda ale te powstały przy MCU. Już od dawna wiadomo, że Sony zamiast robić gówno (bo oba Venomy też miały nie aż takie hurra optymistyczne recenzje) powinno sprzedać prawa Disneyowi albo chociaż zawrzeć umowę na występowanie postaci związanych z SM w ramach disnetowskieho

ocenił(a) film na 5
wiesiekpuchacki

Było kilka madame webb

wiesiekpuchacki

Sami nie mają praw do większości postaci to próbują się podczepić pod sukces MCU (ten z wcześniejszych faz oczywiście). O ile Venom jeszcze jakoś się broni, Kraven, zobaczymy, ale bez SM, może ssać jak Morbius, o tyle porywanie się na tak mało znane postacie jak Madame Web (którą ja akurat znam też w zasadzie z bajki bardziej) to strzał w stopę. Nie wróżę sukcesu.

wiesiekpuchacki

Morbius był super! Jeżeli zrobią taki dobry film jak ten o wampirach to nie ma co narzekać :)

NieMamSwojegoZdania

Zabrałam na niego koleżankę do kina, bo miałam nadzieję, że się wkręci w Marvel. Przepraszałam ją później i obiecywałam, że to jeden z niewielu takich filmów i żeby nie zniechęcała się do całego uniwersum przez jeden film. Nie oglądała więcej produkcji Marvela xdd

sylwuska18

Jak ją tak przepraszałaś po seansie, to nic dziwnego, że dziewczyna skonsternowana. Nie wiem co by się ze mną działo gdybym się znalazł w sytuacji, gdzie idę z koleżanką do kina a tu nagle koleżanka mnie przeprasza, i mówi żebym się nie zniechęcał do całego danego uniwersum.
Chyba zrobiło by mi się głupio bo jestem mało asertywny, a i z tego samego powodu najpewniej nie przyznałbym się nawet, że mi się podobało, ale nie obejrzałbym potem nic innego bo nie wiem co koleżanka może sobie o tym myśleć, i czy to przypadkiem nie jest ten jeden z filmów za które należy przepraszać, czy może jednak nie, i może mi się podobać. Pewnie bezpieczniej będzie nie narażać się na taką presję.
Ale nie wiem jak by było :)

NieMamSwojegoZdania

Jeżeli nie możesz rozmawiać swobodnie ze swoimi znajomymi to polecam zmienić paczkę xddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones