PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290840}

Magia uczuć

The Fall
7,6 10 416
ocen
7,6 10 1 10416
7,0 6
ocen krytyków
Magia uczuć
powrót do forum filmu Magia uczuć

Sprytny film.

ocenił(a) film na 7

Uważam ten film za bardzo sprawnie skonstruowaną opowieścią, przenikającą w ciekawy sposób pomiędzy rzeczywistościami. Kino surrealistycznee w czystej postaci można by rzec. Film nie uchronił się pewnych wpadek, które mi osobiście trochę popsuły przyjemność z oglądania, ale pierwsza część filmu porządnie mnie wkręciła i obawiałem się, że może być jeszcze ciekawiej, ale niestety nie było. Te ujęcia z helikoptera, kolory, scenografie no i rola Alexandrii bardzo dobrze zagrana przez tą dziewczynkę (a może i nie zagrana?), powodują, że film się bardzo przyjemnie ogląda, lecz do Las Vegas Parano, czy Sin City to jeszcze trochę mu brakuje.

ocenił(a) film na 10
aniedam

Las Vegas Parano i Sin City to gatunkowe zwierzaki idealne ,oryginalne .Ten film też jest inny i po za kryteriami ,scenografia marzenie ,żadnych efektów specjalnych ,a potrafi urzec.Rola dziewczynki bardzo naturalna też wydaje mi się nie zagrana.Salvador Dali w tle - uczta .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones