PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290840}

Magia uczuć

The Fall
7,6 10 416
ocen
7,6 10 1 10416
7,0 6
ocen krytyków
Magia uczuć
powrót do forum filmu Magia uczuć

Uwielbiam "The Cell", ale tego filmu nigdzie nie mozna znalezc...

mondokane_2

Zwiastun robi wrażenie! Jak zwykle u Tarsema Singha strona wizualna filmu zrzuca z fotela...

mondokane_2

Film pojawi sie na DVD w regionie 1 w ciągu najblizszych 2 tygodni. Tak mi się zdaje.

karezoid

Przepraszam - na początku maja. Radzę poszukać na amazon.com.

karezoid

No i jak nie było tak nie ma :(

karezoid

9 września. Taka data aktualnie jest na Amazonie. Niecały miesiąc.
Ale pewnie i tak jeszcze się opóźni ta premiera DVD. U nich to standard.

ocenił(a) film na 8
mondokane_2

Jak wyślicie, czy ten film wejdzie do polskich kin? Bo zwiastun powala, w ogóle pewni film robi ogromne wrażenie. Obejrzeć go w kinie, to byłby efekt.

ocenił(a) film na 10
mr_Face

Dlaczego ten film nie trafia do kin na całym świecie, tylko przemyka chyłkiem na jakichś podziemnych festiwalach? No? Dlaczego? Dlaczego takie nazwiska jak Spike Jonze czy David Fincher nie potrafią skutecznie wypromować tego filmu? To już dwa lata od powstania! Na IMDB recenzenci są niemal zgodni, że mamy do czynienia z prawdziwym wizualnym i aktorskim arcydziełem.

ocenił(a) film na 10
Panoptikon

niestety film jest nie do zdobycia. a umiem szukac nawet trudno dostepnych rzeczy :) Jak narazie jak juz zostalo powiedziane, mial swoj pokaz na roznych festiwalach i...tyle.... Jezeli jakis powazny dystrybutor go nie wezmie to nigdy go nie zobaczymy chyba.

ocenił(a) film na 8
mondokane_2

Tak bardzo chcę go obejrzeć :( a nigdzie nie ma, przynajmniej w Polsce. (Na Amazonie już widziałam). Uwielbiam takie wizualne majstersztyki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rtvcel

Początek filmu klimatyczny, jak i całość. Na dodatek jeden z moich ulubionych po "Infamous" i "Pushing Daisies" aktor - Lee Pace.

PeterCub

Uwielbiam wysmakowane muzycznie i wizualnie filmy, dlatego z niecierpliwością czekam na pojawienie się filmu w polskich kinach i na DVD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones