PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290840}

Magia uczuć

The Fall
7,6 10 413
ocen
7,6 10 1 10413
7,0 6
ocen krytyków
Magia uczuć
powrót do forum filmu Magia uczuć

...omg...


lecę zobaczyć film

i tyle

rauf1

Jak dla mnie najlepszy kawałek z Heligoland :) Miazga...

rauf1

to nie jest teledysk to jest tylko kompilacja obrazków jakiegoś usera na Youtube z Magia uczuć jeżeli chodzi ci o prawdziwy teledysk "Paradise Circus" to tu masz link http://massiveattack.com/blog/2009/12/15/paradise-circus/

PIXA_GOD

Ja znam to video i wcale nie sądziłem że to z Magii Uczuć to teledysk :) No chyba że poprzednik. Btw. niezła historia tej kobiety :)

ocenił(a) film na 9
rki

Właśnie obejrzałam The Fall, po uprzednim zobaczeniu na YouTube wycinków do "Paradise Circus". I powiem, że 9. Za zdjęcia, naprawdę aż łaskocze oczy :p

ocenił(a) film na 9
kielelaku

A! teledysk widziałam.... cóż
wole wycinki z The Fall jakoś się nie gryzie..

ocenił(a) film na 7
kielelaku

Oglądnąłwszy najpierw wycinki z The Fall do piosenki Massive Attack sądziłam, że jest to prawdziwy teledysk. I jakoś mi podpasował. Kiedy zobaczyłam prawdziwy, jakoś i tak mnie pociągnęło do wycinków z YouTube. Bardzo pasują do tej piosenki i moim zdaniem osoba, która to wideo wykonała odwaliła kawał dobrej roboty. Tylko pogratulować :)
A jeśli chodzi o sam film, to fabuła fabułą, ale zdjęcia były po prostu niesamowite, nie można było oderwać wzroku od ekranu.

klio666

Muszę, ten film zobaczyć. To silniejsze ode mnie. Genialna grupa - genialny film. Tak myślę.

klio666

Jestem oczarowana tym teledyskiem, świetnie dopasowany film i muzyka. Tak jak napisała Klio ja również myślałam, że to jest prawdziwy teledysk do tego utworu dopóki w komentarzach na YouTube ktoś nie napisał, że to są wycinki pochodzące z filmu The Fall.

ocenił(a) film na 9
rauf1

też w ten sposób zapoznałam się z tym filmem :P
naprawdę, ktoś miał niezłe wyczucie, umiejętnie dobrał obraz i muzykę, świetnie to ze sobą połączył.

ocenił(a) film na 7
holyland

ano, jakis fan zrobil lepsza robote niz niejeden profesjonalista, aczkolwiek, "oficjalny" teledysk tez jest przedi, ino ze kompletnie odmienny od tego z upadku :) (do zobaczenia na stronie zespolu. od lat 18-tu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones