PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324924}

Magiczne zaklęcie

The Magic Riddle
7,2 34
oceny
7,2 10 1 34

Magiczne zaklęcie
powrót do forum filmu Magiczne zaklęcie

W internecie jest angielska wersja ale to nie to samo co nasz genialny polski dubbing. Nie ma ktoś tego czasem na kasecie i nie mógłby się tym podzielić? ;)

użytkownik usunięty
Madzik0003

Ja mam ^^ postaram się w najbliższym czasie udostępnić

Oo, masz może jeszcze ten film? ^^

użytkownik usunięty
Thumbelina

Mam, jak mówiłem postaram się przegrać z kasety, cierpliwości ;-)

Czy nadal masz ten film?

użytkownik usunięty
andrew_hanigan

No... emm...... mam, owszem. Wciąż leży u mnie na półce. Ale nie mam zwyczajnie czasu by go przechwycić. Wiecie, szkoła, nauka, oraz fakt że nie jest to dla mnie aż takie istotne. Ale spokojnie, cierpliwości, wciąż o tym pamiętam.

Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to dla mnie zrobić lub sprzedać mi taśmę, a ja to zrobię? Bardzo trudno jest znaleźć kopię tego, jak jestem w Szkocji! Chętnie zapłaciłbym za kopię cyfrową

Szukam tej bajki z polskim dubbingiem od pewnego czasu. Chciałem Cię zapytać czy nie byłbyś zainteresowany odsprzedażą swojej kopii? Może być też kopia cyfrowa jeśli nie chcesz pozbywać się oryginału. Daj znać w prywatnej wiadomości bo ja niestety takiej wysłać nie mogę. Dzięki!

użytkownik usunięty
tzomasz

Witam, wybaczcie że długo nie odzywałem się w tej sprawie bo obowiązki itp. Więc sprawa przedstawia się następująco: Nie sprzedam swojej kopii gdyż mam do niej ogromny sentyment oraz na moim odtwarzaczu obraz nie wyświetla się prawidłowo, nie wiem jak sprawa przedstawia się na innych, ale tu znajduje się szczęście w nieszczęściu: Dźwięk jest nienaruszony i pomimo upływu lat wciąż jest w dobrym stanie. Za pomocą przelotki composite/mono na minijacka mogę za pomocą audacity zgrać polską ścieżkę dźwiękową (co prawda w wersji monofonicznej, ale to nie powinno sprawić problemu) Można więc wstawić bezpośrednio do wersji w wyższej jakości. Gdyby ktoś był chętny do zmontowania niech da mi tutaj znać, a ja postaram się udostępnić nagranie.

Bardzo chętnie zajmę się połaczeniem dźwięku i obrazu. Znalazłem angielską wersję tej bajki w przyzwoitej jakości, miejmy nadzieję, że ścieżka dzwiękowa będzie pasować bez większych zmian :) Nie chce publicznie podawać swojego emaila (boty nie śpią) więc napisz do mnie wiadomość prywatną i ogarniemy kopię cyfrową.

tzomasz

Cześć, jestem również bardzo zainteresowany tym, czy możesz mnie również zaprosić. Mogę też dokonać tej konwersji i byłbym wdzięczny za ścieżkę dźwiękową

Czy mogę prosić o kopię ścieżki dźwiękowej, ponieważ mam ten film na dvd (angielski), oczywiście wyślę pełną kopię!

użytkownik usunięty
tzomasz

Projekt został już zakończony, wysłałem ścieżkę dźwiękową użytkownikowi
tzomasz który zajął się montażem. Pozostaje jedynie czekać na premierę.

użytkownik usunięty
Madzik0003

Proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=1Iloeou-spY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones