PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706297}

Magik z Nowego Jorku

The Cobbler
6,2 20 259
ocen
6,2 10 1 20259
5,2 4
oceny krytyków
Magik z Nowego Jorku
powrót do forum filmu Magik z Nowego Jorku

Polski tytuł

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś sobie jaja robi z tym tytułem? To nie jest film o magiku tylko o szewcu, wiec skąd do ch**a ten pomysł?

użytkownik usunięty
szwajc

To taka metafora biorąc pod uwagę fakt, że szewc używał zaczarowanej maszyny. :D

Ja się spodziewałem jakiegoś film fantasy a patrzę na twój komentarz i na tytuł "The Cobbler". xD

użytkownik usunięty
Jennnimdag

Fantasty to on może w pełni nie jest, ale wart uwagi :D

ocenił(a) film na 5

Metafora to jest jak się nie dopowiada wszystkiego wprost, a tu dupa, spojler w tytule, bo Polaków trzeba traktować jak debili.

ocenił(a) film na 6
szwajc

Tytuł w ogóle nie pasuje. Kto zajmuje się tym tłumaczeniem, jakaś agencja? Bo chętnie bym ich wysadził

ocenił(a) film na 4
szwajc

z ust mi to wyjąłeś... nie pierwszy raz spotykam się z tak lamerskim tłumaczeniem. Mam wrażenie, że odpowiedzialni za to ludzie są w jakimś stopniu upośledzeni.....

ocenił(a) film na 5
fuckyounick

Dystrybutor wymyśla tytuł, który - w jego mniemaniu - przyciągnie do kina najwięcej ludzi.

ocenił(a) film na 7
szczawik151

Pytanie czy ten film w ogóle był w polskich kinach? :-)

ocenił(a) film na 5
Kauczuko

W kinach może nie, ale - np. - na DVD. Tam też jest dytrybutor, który wymyśla tytuł. Ale nie wiem jak było w tym wypadku.

szwajc

Kliknij sobie opcje więcej tytułów. Po hiszpańsku mi wychodzi na tłumaczu google "Z magicznych butów" :-)

szwajc

To samo sobie pomyślałam. Jak dla mnie zbyt odległa "metafora".

ocenił(a) film na 6
szwajc

Mnie by pasował tytuł " W cudzych butach "...

Intrygujący, i nie spojleruje fabuły, bo to znane powiedzenie...

Albo "Szewska magia" , tyle że obecnie może nie każdy już wie kim był szewc :P

szwajc

Trzeba zapytać tego magika z Kopydłowa, który wymyśla polskie tytuły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones