PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 649
ocen
7,5 10 1 42649
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

Myślę, że albo mam inny gust, albo go po prostu ne zrozumiałam. Oglądałam go o 3 w nocy i wcale nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

Może po prostu była to zła pora na taki film i byłaś przez to śpiąca ;)

Antalix

Może masz rację...
A co Ty myślisz o tym fimie?

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

Na temat tego filmu już wielokrotnie się wypowiadałem na tym i na innych forach. W moim nicku jest nawet skan plakatu z tego filmu, więc zalicza się on do moich ulubionych. Może zrób tak - obejrzyj jeszcze raz, poczytaj recenzje, ciekawostki i opinie na tym forum i zastanów się czy jest to coś co ci się podoba. Jak dla mnie 10/10. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Antalix

Film jest po prostu fantastyczny, powalił mnie zupełnie. Kropka.

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

wspanialy film . mnie polozyl na kolana .prawdopodobnie Serducho porabyła za pózna lub poprostu nie nalezysz do grupy osob lubiacych takie filmy. tyle pozdrawiam rafal

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

"Pokręcony, dziwny i niesmaczny..."

Sranie w banię...

P.S. Z góry przepraszam.

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

"pokręcony" - mnogość przeplatających się wątków, długość filmu i Altmanowskie zawiązanie akcji - zgadzam się film może wydawać się pokręcony.

"dziwny" - jeśli dla Ciebie dziwne są życiowe sytuacje, facet zakochuje się w kobiecie z problemami, dzieciak realizuje ambicje ojca, syn żyje z brzemię swego ojca. Nie, ten film nie jest dziwny, jest przekonujący, i to może się wydawać dziwne, że film ze stanów pokazuje bohaterów z krwi i kości.

"niesmaczny" - to już wybitnie kwestia gustu więc nie będę się wdawał w polemikę. Ciekaw jestem tylko co Cie tak zniesmaczyło?

silentman

Klimat. Nie umiem określić jaśniej.
A co do "dziwny", podałeś przykład, który akurat nie wydaje mi się ani trochę dziwny. Natomiast zabieg ze spadającymi żabami, za co pewnie zostanę potępiona, dla mnie jest dziwny.

ocenił(a) film na 10
bezprzyczyna

w założeniu film miał być nieco ''pojechany'' i za ''pojechanego'' trzeba go uważać :) spadające żaby to jest poniekąd punkt kulminacyjny, potem jest oczyszczenie i nadchodzi spokój [cóż niejednemu z nas żaby czasem spadną na głowę] nie bierz tego filmu tak do końca dosłownie - ot mała recepta żeby go polubić...:)

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

Motyw ze spadającymi żabami jest bardzo dziwny i taki miał być. Nie wiem czy wiecie, że spadające żaby z nieba to nie jest tylko bujna wyobraźnia reżysera ale takie wydarzenia mają miejsce w rzeczywistości. Co prawda nie na taką skalę jak w filmie ale żaby spadały z nieba. Empirycznie potwierdzone.

ocenił(a) film na 4
_Pablos_

A ja powiem tak - oglądałam ten film o normalnej porze kiedyś tam...
I szczerze powiem też mi się nie podobał, ale jestem PEWNA na 100%, że gdybym obejrzała go mając choć trochę lepszy humor zrozumiałabym go zupełnie inaczej. Wtedy po prostu mnie to wszystko niesamowicie drażnilo.
A szkoda, bo chyba dobry film straciłam..no cóż;)
Na takie produkcje trzeba mieć jakis nastroj, wg mnie.

anjali__

Zgadza się, ale chyba do każdych produkcji trzeba mieć nastrój a nie bojowe, agresywne nastawienie bo wtedy wszystko drażni;)
A ten film trzeba obejrzeć na spokojnie bo dużo wątków się przeplata, tym bardziej skupienie wskazane ;)

ocenił(a) film na 7
_Pablos_

Żaby z nieba:
http://klub.chip.pl/x-gumis/Reszta/para/frogs.htm

ocenił(a) film na 5
hauser

A oto cała prawda o żabich deszczach (cytat z jakiegoś forum):
"kamileczek (2009-01-15 16:39:04)
jak pewnie słyszeliście o uprowadzeniach prze ufo to i w tych przypadkach ONI chczeli sparwdzić co to jest a po dokładnym sprawdzeniu co mieli zrobić z tym wyrzucili z powrotem na Ziemie"

ocenił(a) film na 9
bezprzyczyna

Wg mnie bardzo dobry film, bardzo przypominający Miasto Gniewu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones