PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 649
ocen
7,5 10 1 42649
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

coś się zmieniło

użytkownik usunięty

coś się we mnie zmieniło gdy po raz pierwszy obejrzałam Magnolię.nie potrafię opisać co.może dlatego wszystko okazało się inne niż do tej pory,bo zobaczyłam,że spadające żaby potrafią spotęgować wrażnie?nie chodzi o wrażenie po filmie,chociaż przyznam,że trzy dni myślałam nad tekstem małego rapera.film robi wrażenie.jest niesamowity.dla mnie esencja samotności, walki, samego życia,które ma dla nas tyle niespodzianek ile rzeczy pewnych,które w rzeczywistości pewnymi nigdy nie są.polecam film każdej osobie, która zastanawia się choć trochę nad tym czym jest życie, która życia nie bierze takim jakie jest, która się z tym życiem nie godzi do końca.polecam każdemu kto zastanawia się nad sobą, własnym miejscem w życiu i własnym człowieczeństwem.może kiedyś ktoś z Was powie tak jak ja:zajebisty film?mam nadzieję....myślę też,że każdy kto choć troszkę myśli nad soba jako istotą,ktora gdzies tam żyje i jest niedoskonała powinien zerknąć, bo być może uzyska chociaz połowiczną odpowiedź na wszystkie te pytania,na które nikt nie zna odpowiedzi.polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones