PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103}

Maksimum ryzyka

Maximum Risk
6,4 8 201
ocen
6,4 10 1 8201
6,3 3
oceny krytyków
Maksimum ryzyka
powrót do forum filmu Maksimum ryzyka

nuda w hotelu

użytkownik usunięty

siedze w hotelu, parę piwek, akurat leci dziś na tv4. Myślę , że będzie ok:)

obyś kupił szeciopak ;]

użytkownik usunięty
Costradeus

no leci już 20 minut i w ogóle nie patrze tylko na necie biegam i piwo sącze. Mam 4opak i się kończy ale kanjpę mają do 22 otwartę, więc trza laczki zainstalowac i zejść jeszcze po 2, no może 3 bo jutro spotkanie o 10;/

obowiązkowo. szalenie ważne jest aby się nie wysuszyć. Podejmij MAKSIMUM RYZYKA.

użytkownik usunięty
Costradeus

a na spotkaniu będę zionął alkiem i cebulą z tatara (swoją drogą zajebi**y)??

to fakt. może pozostać lekki niesmak w połączeniu z lekką niedyspozycją. tatar, nie rób mi 'smaka' (dziś po 0,2 balsam kresowy)......ale...ale....coś się jeszcze znajdzie i boczek w lodóweczce !

użytkownik usunięty
Costradeus

ooooooo boczek, a najlepiej swojski. dobra namówiłeś mnie, zostały mi dwa tosty z trasy w torbie, do piwa się nadadzą. pzdr , i smaczengo kolego:)

użytkownik usunięty

aha. bo tu w sumie o filmie powinno byc:)......... z filmu na razie kojarzę tylko reklamę i przerwę na faję:)

hie hie...cheers ! ;] pozdr.

Costradeus

zauważyliście, że pierwsza scena była jak z Ultimatum Bourne'a ! i to znaczy, że kolesie z Ultimatum ją zerżnęli ..., mój ulubiony film , psiakość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones