PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534804}

Malibu - atak rekinów

Malibu Shark Attack
2,7 1 962
oceny
2,7 10 1 1962
Malibu atak rekinów
powrót do forum filmu Malibu - atak rekinów

Przez 1,5 godziny ja i dwie inne osoby rżeliśmy jak konie na łące. Zdecydowanie dobrze spędzony czas. Z odpowiednim nastawieniem i odpowiednią ilością piwa z przyjemnością zobaczy każdy który lubi absurdalny humor (dodam że raczej niezamierzony :)). <SPOILER>**************************Już po kilku minutach filmu nadmorskie miasteczko, w którym dzieje się cała akcja, dotyka śmiertelnie groźny kataklizm. W wyniku niebezpieczeństwa mieszkańcy zaczynają reagować w najdziwniejsze, często wymykające się logice, sposoby. Szczęśliwie, bohaterom z pomocą przychodzi, zbita z dykty i płyt wiórowych budka ratowników, która pomaga przetrwać zarówno śmiercionośne tsunami jak i atak rekinów mutantów. W walce z bestiami pomocne przydadzą się także narzędzia stolarskie.**********************KONIEC SPOILERA>. Prócz fabuły plusami filmu jest też nienachalna muzyka oraz bezpieczne dla środowiska efekty specjalne. Zachęcam.

ocenił(a) film na 4
Skogtroll666

też oglądałem w 3 osoby ale bez piwa, a i tak uśmiałem się jak na żadnym innym filmie. Polecam

ocenił(a) film na 6
Skogtroll666

sam jestes mutantem nieuku , wpisz se goblin shark w wyszukiwarkę

ocenił(a) film na 8
Muhomorniczy

Witaj. Rekiny przedstawione w filmie tylko trochę przypominają Goblin Sharka czyli to mutanty albo inny gatunek:). Co do reszty twojej wypowiedzi to zdania, przynajmniej w języku polskim, rozpoczyna się wielką literą i kończy kropką. Koniec i kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones