PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549055}
7,0 832
oceny
7,0 10 1 832
6,7 6
ocen krytyków
Mama, Tata, Bóg i Szatan
powrót do forum filmu Mama, Tata, Bóg i Szatan

Jakbym nie wiedział ze to dokument to myślałbym że ktoś nieźle fantazjuje. Mieć takich staruszków to masakra. A tak poważnie to coś o tym wiem, moi staruszkowie (oboje na szczęście) są rydzykowcami. Mają swój świat i jest im dobrze, nie wojują ze sobą tylko ze mną :) Ja na szczęście na jestem tak totalną przeciwwagą jak pan Rodan, bo to jest druga strona tego samego szaleństwa … Teraz gdy już z nimi nie mieszkam urwałem kontakt bo taka agitacja jest męcząca, odbija się mojej rodzinie. Można być sobie katolikiem ale rydzykowiec to już odrębny, straszny i fanatyczny gatunek. Mama z filmu nie wygląda na fanatyczkę, myślę że „Rodzina radia M” zastępuje jej rodzinę której nie ma.
Straszne jest to jak ludzie potrafią włączyć na „idee”, bronić swoich racji (jak krzyża) i nie widzieć w człowieku człowieka. Film jest na czasie bowiem opisuje dwa duże obozy w Polsce; to nie żadna mrzonka – jest ich sporo. Jest jeszcze trzeci obóz – umiarkowany tylko za bardzo go nie widać. Polecam obejrzeć i się zastanowić.

Film jako film mógłby być lepszy, ale jak na debiut (a raczej psychoterapię) jest bardzo dobrze. Proces twórczy na pewno pomógł autorowi uporać się z wieloma problemami i to jest ważne :)

ocenił(a) film na 7
MikeWodzowski

NO HEJ, W SUIE NAPISAŁBYM TO SAMO, ALE MNIE WYRĘCZYŁEŚ.
POZDR

ocenił(a) film na 7
MikeWodzowski

Za dużo ssałeś z cycka GóWna/TVN'u. Jeżeli RM to fanatycy to kim są POkeomny od Tuska co zabijaja ludzi ( Ryszard C.) i odstawiają takie hece

http://www.youtube.com/watch?v=sb22Kb6KjM4

ocenił(a) film na 8
Wielki_ted

Obie frakcje są tym samym - złem dla zwykłych ludzi. Obie frakcje wykorzystują ludzkie słabości, chęci do "normalnego życia".
Obie strony wykorzystują i mordują aby osiągnąć SWÓJ cel.
Rydzyk, Kościół i Watykan - samo zło / Polityka, interesy, korporacje, dupczenie obywateli. PiS,PO ,Palikot to to samo czyli władza po trupach.
Jeżeli jesteś za jedną frakcja a drugą potępisz to znaczy że dałeś wrobić w ICH gierki.
Miast ziać nienawiścią idź na piwo i do kina :)
pozdrawiam

Wielki_ted

Taki kulturalny i ubrany a taki cham i wulgarny. Ach...to tylko obłudaaaaa......

MikeWodzowski

Hej. A wiesz gdzie go mogę znaleźć?

Madream

A już mam go.

ocenił(a) film na 10
Madream

cos jak Takiego pieknego syna urodzilam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones